Чому іноземці обирають «Сучасну Сімейну Стоматологію?»

Микола Семененко вже близько 20 років проживає в Мінессоті. Ще в 90-х роках родина хлопця виїхала з України за кордон у пошуках кращого життя. Але щороку Микола приїздить в Черкаси, аби відвідати своїх бабусь. А цього літа ще й за для того, аби полікувати зуби. Каже, що друзі з України порадили йому «Сучасну Сімейну Стоматологію», як найкращу клініку, яка є в Черкасах.

«Обслуговування чудове, персонал працює на професійному рівні. Мені здається, що їхні технології і методи лікування точно такі, як у нас в Мінеcсоті. Але за ті кошти, за які в цій клініці я можу полікувати всі зуби, у нас лише – один-два», говорить Микола, житель США.

За словами Володимира Ахрамчука, головного лікаря «Сучасної Сімейної Стоматології» у клініці лікується багато іноземців. Це переважно українці, які виїхали за кордон на постійне місце проживання, або ті, що там перебувають на заробітках. Улітку люди із США, Канади, Англії і Росії – половина всіх пацієнтів клініки.

«Люди з інших країн світу хочуть отримати лікування в нас, бо знають, що якість наданих послуг така ж, як і за кордоном, ато й краща, але в рази дешевша. Ми намагаємось забезпечити всіх наших пацієнтів затишком, хочемо щоб у нас вони отримали підтримку, якісне лікування, щоб у іншій країні вони почувались, як вдома», – розповідає Володимир Ахрамчук.

Головний лікар «Сучасної Сімейної Стоматології» разом зі своєю командою забезпечують іноземних пацієнтів не лише лікуванням, але й усім необхідним для комфортного перебування в Черкасах. Тому вже декілька років у клініці діє повний супровід таких пацієнтів: їх забезпечують транспортом, житлом і навіть культурно-розважальною програмою. Для них влаштовують екскурсії по місту й області. Пацієнти «Сучасної Сімейної Стоматології» повертаються додому не лише з полікованими зубами, але й обізнаними з історичними пам’ятками Черкащини. Персонал клініки бере на себе повну відповідальність за відпочинок своїх пацієнтів, використовують послуги лише найкращих перекладачів, туроператорів і екскурсоводів.

Гарі Джонсон

Микола Семененко

Постійним пацієнтом клініки є Гарі Джонсон, із Канади. Як тільки він буває в Україні, то неодмінно записується на прийом до лікарів «Сучасної Сімейної Стоматології».

«Цього року я вже п’ять разів був на прийомі в цій клініці! Це стоматологія вищого класу. Персонал – дуже доброзичливий і люб’язний. Лікар та асистент змусили мене почуватись спокійно і розслаблено. Лікування тут – професіональне, солідне і уcпішне. Я дуже щасливий, що полікував тут кореневі канали, отримав якісне обстеження, професійну чистку і відновив два зуба. У клініці я отримав найкращий стоматологічний досвід, який тільки колись мав. Я не розмовляю російською чи українською, але персонал клініки й лікар проявляв до мене терпіння і у всьому допомагав. Дякую асисттенту Аллі за допомогу з перекладом. А Микола Кравченко надзвичайно стараний і професійний стоматолог! Найкращий із усіх, що я зустрічав. Через декілька тижнів я повернусь, щоб отримати додаткові послуги», – ділиться своїми враженнями про черкаську стоматологію Гарі.

Ще одним пацієнтом стоматології є Девід Дежарде, житель Канади. У чоловіка немає в Черкасах друзів чи родичів. Лікувати зуби в «Сучасній Сімейній Стоматології» йому порадила хороша подруга. «У клініці я отримав відмінне обслуговування, за що безмежно вдячний! Кожен працівник стоматології – професіонал своєї справи. У мене теж є декілька знайомих, яких потрібно передати на лікування в цю стоматологію. Зустрінемося з вами в жовтні», – каже Девід.

Володимир Ахрамчук, головний лікар клініки говорить, що вся команда стоматології любить своїх як українських, так і іноземних пацієнтів. Майже весь колектив клініки вільно спілкується англійською, тому ніяких перешкод під час роботи з іноземцями не виникає. А ще лікар звертає увагу на те, що сайт клініки має й англомовну версію. Це зроблено для того, аби іноземні гості також були ознайомлені з послугами і цінами клініки, щоб знали, що для них тут діють такі ж умови, як і для українців.