Чому важливо не економити на зубній пасті?

Часто до засобів очищення ротової порожнини більшість людей ставиться халатно. І під час вибору зубної пасти чи ополіскувача враховують лише два параметри: низьку ціну та слова виробників із реклами. Чим це загрожує – пропонуємо дізнатися.

Якісна зубна паста = здорові зуби

Від якості зубної пасти залежить захищеність зубів від подразників, їхній зовнішній вид та міцність. Тож, це той випадок, коли скупий, що економить на засобах очищення ротової порожнини, платить двічі. Після тривалого користування найдешевшою неякісною пастою необхідність у відвідуванні стоматолога не забариться.

Головні вимоги до зубних паст:

лікувально-профілактичний та освіжувальний ефект;

приємний колір та смак;

мають якісно полірувати та очищувати зуби.

Види зубних паст:

гігієнічні (ті, якими ми зазвичай користуємося у побуті);

лікувально-профілактичні (що мають у своєму складі спеціальні добавки: вітаміни, солі, мікроелементи, настої трав тощо);

фторомісткі засоби. Ефективно діють ті пасти, які містять 1-3 мг фтора на 1 гпасти. За умови правильної концентрації та високої якості товару, фториди укріплюють емаль та знищують «зародки» карієсу.

Головні функції зубної пасти:

захищати та укріплювати емаль;

знищувати карієс;

прискорювати кровообіг у яснах;

дезінфікувати та освіжувати ротову порожнину.

Якщо ставитися до вибору зубної пасти халатно, то можна заробити «букет» стоматологічних проблем та непривабливу жовту усмішку. Дбайте про свої зубки! Користуйтесь якісними зубними пастами, які не лише зроблять ваші зубки чистими і міцними, а ще й не нашкодять здоров’ю. Догляд та прискіплива увага – головний секрет краси та здоров’я ротової порожнини на довгі роки.