DENTAL-SPA: подаруйте своїм зубам білизну та здоров’я

Білосніжна усмішка, красиві зуби й здорові ясна? – це реально! Завдяки нашій новій послузі 4в1 ваші зубки стануть білими й менш чутливими, а ясна здоровими.

DENTAL-SPA – це комплекс, який містить низку процедур:

1. Професійну чистку зубів апаратом Air-flow, яка очистить зубки від нальоту, камінців і шкідливих бактерій. Полірування зубів після чистки забезпечить ефект відбілювання.

2. Покриття зубів спеціальним гелем, який містить комплекс мінералів і вітамінів. Цей препарат не лише зміцнить емаль, але й зробить зуби менш чутливими до різних подразників.

3. Профілактичний або лікувальний масаж. Ця процедура є не лише приємною, але й корисною для ясен і всього організму. Масаж є профілактикою захворювань тканин пародонту. Він покращує кровообіг, зміцнює тканини ясен, зменшує набряклість і кровоточивість, запобігає виникненню запальних процесів. Масаж буде проведений за допомогою рук лікаря та спеціального препарату на основі срібла.

4. А по завершенню DENTAL-SPA-процедури лікар проведе навчання з раціональної гігієни ротової порожнини. Додому ви підете не з порожніми руками, а зі спеціальними засобами для догляду за зубами й яснами.

Наші лікарі врахують усі ваші побажанняю. Із DENTAL-SPA ви отримаєте не лише миттєвий ефект білизни зубів і здоров’я яcен, але й массу позитивних емоцій!