Ефективне фторування зубів

Одяг, зачіска і макіяж створюють щоденний образ дівчат і жінок. Дами вкрай уважно ставляться до вибору косметики, аксесуарів і речей. Однак неможливо виглядати шикарно і привабливо без красивої посмішки.
Здоров’я зубів має бути на першому місці у кожної поважаючої себе людини.
Сучасна стоматологія зробила крок далеко вперед і пропонує нам величезну кількість лікувальних і SPA- процедур. Відбілювання, видалення зубного каменю, протезування, фторування та багато інших лікарських маніпуляцій – все це допомагає досягти ефекту голлівудської посмішки.
Найчастіше провести процедуру фторування зубів пропонують людям зі схильністю до розвитку карієсу.
Подібне лікування – це безпечний спосіб зміцнення зубів, який застерігає від різних захворювань.
Фторування – це насичення фтором зубної емалі. Спочатку лікар очищає поверхню зуба, а потім насичує відсутніми елементами, запечатуючи їх всередині емалі.

Фторування зубів поділяется на 2 основних типи: поверхневе і глибоке.

Другий тип більш складний, але і більш ефективний, адже відсутні зубам компоненти проникають набагато глибше, а значить, зберігаються в них довше. Незважаючи на те, який тип процедури ви обрали, вам доведеться пройти кілька основних етапів.
По-перше, лікар проведе професійну чистку зубів, потім запломбує дефекти. Далі висушить емаль і нанесе фторлак або фтор гель, після чого знов висушить емаль. Якщо ви обрали глибоке фторування – будьте готові до нанесення ще одного гелю, що містить кальцій і мідь.

Переваги фторування зубів

1. Зміцнення емалі
2. Запобігання карієсу
3. Запечатування дрібних пошкоджень і тріщин
4. Зниження чутливості зубів
5. Продовження строку служби наявних пломб і коронок

Більшість стоматологів рекомендують проводити цю процедуру не частіше 1 разу на рік, адже вплив, який чиниться фтором на зуби, досить серйозний, тому зловживати цим не можна. Також не рекомендується робити процедуру без консультації лікаря.

Перед проведенням фторування лікар-стоматолог оголосить вам список протипоказань:
– алергічні реакції на компоненти препарату
– деякі захворювання порожнини рота
– непереносимість запаху і смаку фтору.