Чистка зубів Air Flow в Сучасній Сімейній Стоматології

hcistka_zubiv_airflow_v_cherkasah

Чистка зубів Air Flow – ефективний сучасний спосіб професійного догляду за зубами з використанням спеціального апарату. Очищення здійснюється за допомогою  порошково-повітряної суміші. Активна речовина такої суміші – дрібні частинки питної соди (бікарбонат калію). Лікарі клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» рекомендують пацієнтам Air Flow, оскільки це доступна, абсолютно безболісна процедура, що допомагає повернути емалі зубів природний колір.

Негативний вплив вживання кави, чаю, напоїв з барвниками на зубну емаль усім відомий. З часом ми навіть забуваємо, якими білими були наші  зуби раніше. Але натуральний колір зубної емалі можна повернути за допомогою простої та абсолютно нешкідливої процедури.

Скористатися чищенням зубів за допомогою піскоструминного апарата спеціалісти клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» рекомендують зокрема тим пацієнтам, у яких діагностується скрученість зубів. Доглядати за такими зубами, особливо у важкодоступних місцях, проблематично. Тому чистка зубів Air Flow забезпечує відмінну можливість впоратися з подібною проблемою.

Порошково-повітряну процедуру не потрібно плутати з процедурою відбілювання.. Так, процедура ефективна: зуби після такого чищення значно освітлюються, але Air Flow – це не стільки відбілювання, скільки відновлення натурального кольору зубів шляхом якісного видалення темних плям на емалі та очищення важкодоступних ділянок міжзубних проміжків. На другому етапі процедури проводиться полірування емалі: вона набуває натурального кольору.

Процедура Air Flow застосовується:

  • з метою позбавлення від пігментації та нальоту (від кави, чаю, тютюну та інших «фарбників»);
  • з метою проведення профілактики хвороб парадонта (зуби звільняють від шкідливого мікробного нальоту, який спричиняє розвитку хвороб ясен);
  • якщо потрібно усунути відбитки після зняття брекетів;
  • перед протезуванням або встановленням ортодонтичних систем;
  • якщо необхідно зробити очищення після реставрації зубів за допомогою вінірів.

Як здійснюється чистка зубів Air Flow

Лікар видає пацієнтові спеціальні захисні окуляри, які захищають очі від того, щоб них не потрапив розчин, який під тиском подається через насадку апарата на поверхню зубів.

Спочатку зуби очищують від твердих відкладень, потім – від м’якого нальоту.

Фінальний етап – це поліровка емалі. Після завершення процедури полірування лікар наносить на зуби спеціальний захисний гель, до складу якого входить фтор, що допомагає знизити чутливість та сприяє зміцненню емалі.

Протягом двох-трьох годин після проведення чистки Air Flow не можна вживати напої та їжу з контрастним пігментом. Рекомендується також утриматися від куріння.

Професійне очищення зубів у «Сучасній Сімейній Стоматології» – це спосіб повернути натуральний колір зубної емалі. Більшість пацієнтів обирає ефективну чистку зубів Air Flow!

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:
nam-10-rokiv-facebook_sss  nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *