Художня реставрація зубів. Переваги над пломбами й коронками

Олександрі, 22 роки. Вона студентка, часто спілкується з друзями, любить різні тусовки. Але через пломбочки на передніх зубах, які дуже помітні – комплексує. Рідко усміхається, майже не робить селфі. Нарешті Саша сказала «Стоп» і записалась на консультацію до стоматолога – попросила лікаря зробити так, щоб пломбочки були невидимі і по ціні, щоб недорого. Такий варіант як вініри чи коронки – поки що вона собі дозволити не може. Лікар порадив дівчині пряму художню реставрацію.
Пряма реставрація – лікар-стоматолог моделює й відновлює зруйнований зуб у роті пацієнта. (Відновлює колір, замінює старі пломби, усуває щілини між зубами, нарощує зламаний зуб і т.д.). Це дуже кропітка робота, де стоматолог є не лише лікарем, але й художником і скульптором.
Непряма реставрація зубів – у процесі роботи участь беруть лікар і зубний технік. Ця реставрація робиться за декілька візитів до лікаря, і коронки чи вініри виготовляють у спеціальних лабораторіях.
Ми розпитали в лікаря «Сучасної Сімейної Стоматології» Владислава Футоймаса про особливості непрямої реставрації.

ВЛАДИСЛАВ ФУТОЙМАС:

Художня реставрація зубів – це ціле мистецтво! Ми не просто відновлюємо пошкоджений зуб, а домагаємось точного збігу форми і кольору зуба. Процедура реставрації – швидка, комфортна і безболісна! Ми використовуємо надійні й безпечні композитні матеріали.

Художня реставрація має низку переваг над пломбами й коронками. А саме:

1)Короткий час на відновлення зуба порівняно з коронкою, яку виготовляють у лабораторії протягом 10 днів. Процедуру реставрації можна провести за одне, максиму два відвідування.
2) Якщо щось трапиться з коронкою – то її потрібно повністю замінити. Якщо щось трапиться із художньою реставрацією, то це легко відновити в кріслі у лікаря, скол відновлюється за 20-30 хвилин.
3)Порівняно з коронками чи вінірами – це значно дешевше.
4) Абсолютно безпечний спосіб відновленя тканин: зубчик не потрібно обточувати, сусідні зубчики теж – не ушкоджені.
5) Інколи пацієнти приходять із значним дефектом зуба, який не можна відновити за допомогою пломб. І тут нам теж допомагає художня реставрація.
6) Під час художньої реставрації ми використовуємо велику кількість відтінків матеріалів. І за допомогою цього ми можемо повністю відновити природній колір зуба. І якщо пацієнт дивиться на пломбу – то він її бачить. Художню реставрацію на своєму зубі він ніколи не зможе побачити.
7) Міцні матеріали дозволяють після реставрації передніх зубів вживати в їжу тверді продукти.

Відгуки пацієнтів:

ЯНА, фотомодель: Для кожної моделі дуже важливо мати гарну усмішку, і в цьому мені допомагає мій стоматолог. Для мене важливо, щоб зубки були не просто поліковані, але й щоб була красива усмішка – щоб
пломбочки були невидимі. Бо красиві фото вдаються лише тоді, коли я на них усміхаюся.
Завдяки лікарю «Сучасної Сімейної Стоматології» Владиславу Футоймасу мої зубки ідеальні.