Імплантація зубів в Черкасах – Сучасна Сімейна Стоматологія

implantatsiya-zubiv-v-cherkasah

Імплантація зубів в Черкасах – саме та галузь стоматології, яка розвивається найбільш динамічно. «Сучасна Сімейна Стоматологія» має змогу пропонувати своїм пацієнтам найсучасніші методи та способи відновлення зубного ряду. У розпорядженні наших лікарів нові, дієві, ефективні варіанти заміни та реконструкції зубів.

Оскільки стоматологія переживає період прогресивних змін, у кожного пацієнта нашої клініки є можливість отримати найсучаснішу стоматологічну допомогу – без болю та довготривалих очікувань результату.

У різі втрати зуба з тієї чи іншої причини те порожнє місце, що з’явилося в зубному ряді, необхідно заповнити якомога швидше. Відсутність однієї зубної одиниці чи декількох може призвести до негативних наслідків, оскільки в будь-якому випадку порушення цілісності зубного ряду:

  • спричиняє погіршення стану ротової порожнини в цілому,
  • призводить до нерівномірного перерозподілу жувального навантаження,
  • провокує зміну чи деформацію прикусу,
  • викликає больові відчутті та суттєвій дискомфорт.

Завдяки встановленню імплантів можна уникнути перерахованих проблем.

Відновлення зубного ряду, що здійснюється саме за цією технологією, пропонує «Сучасна Сімейна Стоматологія». Процедура проведення імплантації зубів в Черкасах передбачає наступні дії: на місці втраченого зуба (чи декількох зубів) встановлюється титановий імплант (або імпланти) – штучний зубний корень. Він має просту конструкцію. Нижня частина – це титановий штифт (гвинтик): стоматолог встановлює його безпосередньо в кістку щелепи. Верхня частина ­ це коронка. Вона повністю дублює втрачений зуб, є його повною копією.

Титан – саме той матеріал, з якого виготовляють імпланти. Цей метал має високу біологічну сумісність з тканинами щелепи. Організм на протидіє сприйманню титанового штифта: відторгнення та ускладнень можна не боятися.

Ключовою перевагою імплантації є те що, не потрібно «жертвувати» здоровими сусідніми зубами, які обов’язково будуть потребувати «спилювання», якщо встановлюється мостоподібний протез, що виготовляється за традиційною технологією протезування.

Крім того, додатковий бонус імплантації – це психологічний та естетичний аспекти: не потрібно носити протези, що знімаються, відчуваючи зовнішній, а також внутрішній дискомфорт.

У клініці «Сучасна Сімейна Стоматологія» ви отримаєте фахову консультацію лікаря або декількох спеціалістів-ортодонтів, які детально проаналізують клінічну ситуацію. На підставі діагностичних висновків буде складено план лікування, що передбачатиме видалення зубу, відновити який не має змоги, примірку нової конструкції та безпосередньо процес імплантації.

Потрібно відновити втрачений зуб? Відкидайте сумніви та страх та впевнено крокуйте до кабінету стоматолога! Якщо ви розраховуєте на стовідсотково позитивний результат, отже, вам потрібна імплантація зубів в Черкасах, яку проводять лікарі нашої клініки.

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:
nam-10-rokiv-facebook_sss  nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *