Лікарі «Сучасної Сімейної Стоматології» вручили подарунки діткам із притулку

Олегу 15 років. Уже декілька місяців рідна домівка хлопця – Черкаський притулок «Теплий дім». Олег захоплюється розмальовками-антистресами та спортом. Каже, що з появою тенісного стола в їхньому закладі, більше часу буде проводити в тренажерному залі. Так і час швидше минатиме в очікуванні нової сім’ї.

Володимир Ахрамчук, головний лікар «Сучасної Сімейної Стоматології» у своїй клініці започаткував благодійну акцію: «Робімо добро разом». Відтак, уже декілька місяців частину коштів, яку пацієнти витрачають на своє лікування в клініці, лікар та його команда відкладають для нужденних. Розпочали акцію в стоматології із «Теплого дому».

– Діти – це наше майбутнє. І хто, як не старше покоління, має про них піклуватись? Чужих дітей не буває. У нас є гроші, і ми хочемо з ними ділитись із перспективою на майбутнє. Перспективою для цих діток я бачу спорт. Ми дізнались, що в цьому закладі є потреба в облаштуванні тренажерного залу. Дітям є де гратись і розвиватись. Тренажери тут є, а от тенісного стола, якого я так люблю – не вистачало. Тепер тут можна робити змагання, так як було це в мене в дитинстві, – каже Володимир Володимирович Ахрамчук.

Лікар сміється, що вони вже з директором обговорили й методи маніпулювання столом – доступ до гри в теніс матиме лише той, хто гарно поводитиметься. А хто з працівників захоче в позачергову відпустку – нехай виграє в теніс у директора, а потім іде.

Під час урочистого вручення подарунків – тенісного стола, ракеток і м’ячиків, п’ятдесят хлопчиків і дівчаток закладу цікавились у лікарів їхньою професією. Дитячий лікар «Сучасної Сімейної Стоматології» Юлія Кучинська розповіла дітлахам про те, як потрібно правильно доглядати за зубками. Лікар-стоматолог наголосила, що зубки потрібно чистити не менше, аніж двічі на день, перед тим, як чистити зубки – треба гарно вимити руки з милом. А якщо зубчик заболить – сказати вихователям чи комусь із дорослих, і йти разом із ними на прийом до лікаря.

– У дітей, які перебувають у нашому закладі дуже складні долі, і ці діти дуже нещасні. Усі наші вихованці із жахливого неблагополуччя, із того, де отримали сексуальне, фізичне й інші види насилля, – говорить директор «Черкаського обласного центру соціально–психологічної реабілітації дітей» Мирослава Бондар. Директор підкреслила, що «Сучасна Сімейна Стоматологія» поки що єдина клініка в Черкасах, яка допомогла їхньому закладу. Хоча з кожним роком усе більше є людей, котрі несуть їхнім вихованцям – солодощі, одяг і прикраси ручної роботи.

– Така акція в нашій стоматології буде постійною. Нам хочеться допомагати як дітям, так і дорослим, які є соціально незахищеними. Комусь потрібен холодильник, комусь одяг, комусь кондиціонер. Ми хочемо, щоб наша допомога була доречною і потрібною. Не лише хлібом і грошима людина живе. Нести добро іншим – це обов’язок кожної людини, і наш зокрема, – зазначає головний лікар «Сучасної Сімейної Соматології» Володимир Ахрамчук.