Лікування каналів, як зберегти ваші зуби здоровими? – лікар-стоматолог Бондаренко Денис

Лікування каналів, як зберегти ваші зуби здоровими?
Чому важливо вчасно та якісно проводити ендодонтичне лікування, відповість лікар-стоматолог Бондаренко Денис Валерійович
Найчастіша причина з якої виникає необхідність лікування каналів – глибокий карієс, що інфікує пульпу зуба. Це у свою чергу призводить до болю, потемніння, запалення навколишніх тканин, а щонайгірше, до втрати зуба!
Тому, у разі виникнення перших симптомів, чи болю, раджу негайно звертатися до лікаря-стоматолога для  проведення обстеження. За допомогою компютерної омографії лікар може переглянути анатомію зуба та чітко удостовіритися в діагнозі.
Адже зуб може мати від одного до 5 каналів, що впливає на тактику та час лікування.  Варто памятати, що таке лікування не може бути проведене швидко! якщо зуб має 1-2 канали, то лікування триватиме близько години, якщо 3-4 канали, – то півтори-дві години. Беззаперечно, що таке лікування важливо проводити з кофердамом, що ізолює ваш зуб та захистить вас від попадання на слизову антисептичних розчинів, які є дуже агресивними.
Слід розуміти – лікування каналів – це ФУНДАМЕНТ для будь якої реставрації чи коронки. Чим якісніше прліковані канали, тим довше служитиме ваш зуб, тоді як неякісне лікування не зупинить інфекцію, що може призвести до ускладнень.
Знаю одне, якщо перед нами стоїть вибір видаляти чи лікувати зуб  – завжди раджу рятувати свій зуб!

? Записатись на прийом до Дениса Валерійовича – ви зможете на нашому сайті:
https://sss.ck.ua/kontakty

☎️ Або за тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

instagram-sss-logo        facebook-sss-logo

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *