Найпопулярніші види зубного протезування та імплантації

В зарубіжних країнах імплантація зубів є одним із способів протезування і застосовується більш 30 років. В процесі імплантації титановий штифт встановлюється замість вилученого зуба. Протягом 4 – 6 місяців відбувається зрощування імплантованого титанового «кореня» з кістковою тканиною.

По завершенню процесу зрощування в установлений імплантат відбувається вкручування спеціального гвинта, іменованого абатментом, виступаючим основою для фіксації металокерамічної коронки. Тривалий період проведення імплантації та призводить пацієнтів до вирішення своїх фінансових проблем і складнощів, а проблему, скільки коштує імплантація зуба, вони будуть вирішувати в процесі проведення процедури імплантації.

Великий попит на даний вид протезування і найбільш популярність серед населення обумовлена ​​низкою незаперечних переваг у порівнянні з аналогічними стоматологічними методиками. Використання дентальної імплантації дозволяє відновити природну функцію жування пацієнта, сповільнюючи при цьому процеси атрофування кісткової тканини. Вставляються імплантати мають тривалий термін експлуатації, який може становити кілька десятиліть. Універсальність зубної імплантації полягає в можливості відновити ряд зубів незалежно від місця локалізації імплантації і будь-який протяжністю.