Пацієнтка нашої стоматології блискуче виступила на «Голос. Діти»

«Мій тато родом із Умані і його рід співав. І це був не просто спів, це була якась магія, вона зачаровувала і лікувала. Я думаю, що цей дар зцілювати людей, або якось їм допомагати також мені в чомусь передався. Коли я співаю, людям стає набагато краще і легше, для мене це справжнє щастя. Я прийшла на цей проект, щоб мною пишався увесь мій рід», – розповіла Христинка в своїй презентації на «Голос. Діти 4».

13-ти річна Христина Жуковська про велику сцену мріяла все життя. Ще в садочку, коли дівчинка була зовсім маленькою, музичний керівник помітила її здібності до співу. І саме ця жінка порадила батькам записати доньку до музичного гуртка, щоб та могла розвивати свій талант.

«Цілі виступати на «Голосі» не було, але була мрія. Кожного разу, коли виходив цей проект ми його дивилися усією сім’єю, хвилювалися за діток. І щоразу Христинка уявляла себе на сцені, казала, що теж хоче спробувати свої сили: «А якби я там співала, а чи повернулися б до мене судді, а яку б пісню я там заспівала?», – мріяла донька. Але ми батьки не ставились до цього серйозно, і нам здавалось, що донька до проекту ще не доросла, бо там виступають вже діти-професіонали. Коли нас знайшли менеджери «Голосу» і запропонували взяти участь у проекті, ми погодилися. І потім усе якось так закрутилося. Ми поїхали на кастинг і через деякий час нам потелефонували і сказали, що ми в Голосі», – розповідає Лариса Жуковська, мама Христини.

Свої крісла до дівчинки розвернули Дмитро Монатік та Надя Дорофєєва і Позитив, хоча останні натиснули на кнопку вже після виступу Христини. Наша талановита пацієнта обрала Монатіка. Зараз співуча черкащанка готується до наступного етапу: батлів. І ми віримо, що незабаром побачимо її і в «прямих ефірах».

У «Сучасній Сімейній Стоматології» лікується вся родина дівчинки. «Христині було сім років, коли ми вперше потрапили на прийом до Тамари Ахрамчук. І вже протягом шести років, які б у нас не виникали питання стосовно зубок, ми звертаємось лише до цього лікаря. Тамара В’ячеславівна нам дуже близька по духу, вона нам дуже подобається, і ми за нею скрізь ходимо. Де б вона не була, ми намагаємося бути біля неї. Вона уміло підійшла до лікування прикусу доньки, знайшла підхід до дитини. Ми дуже-дуже вдячні Тамарі Ахрамчук. І ми дуже-дуже задоволені її роботою», – каже мама дівчинки.

Ми пишаємося своїми пацієнтами. Нам подобається робити людей гарними, впевненими і щасливими!