Пацієнтка Сучасної Сімейної Стоматології підкорила серця суддів «Голосу Країни»

Про «Голос Країни» Юлія мріяла давно, але взяти участь у проекті ніяк не наважувалася. «А цього року зірки, мабуть, стали по-особливому: я зрозуміла, що мій час настав», – зізнається Юля. Чоловік, родичі й друзі – завдяки їхній підтримці вона зібрала всі сили й виступила на головній сцені країни.

«На кастингу я сиділа до останнього виконавця під дверима з бандурою й ні на що позитивне не розраховувала. Ну думаю: зайду просто й заспіваю. Я не володію таким вокалом, як Тіна Кароль чи Джамала. Але в мене є якісь свої фішки, і ці фішки я просто хотіла показати», – каже Юлія.

Вона зайшла на прослуховування останньою. Але вже після першої пісні дівчина з бандурою зрозуміла, що всім сподобалась. А після другої – їй натякнули, щоб вона готувалась до «сліпих» прослуховувань. А через декілька тижнів дівчині потелефонували з «Голосу країни» й запросили на проект.

Юлин виступ просто таки підкорив серця суддів. Вона стала останньою учасницею в команді Сергія. «Класс! Вы как образ, который собирает в себе все крупинки, части и спектры цветов настроений команды, которую я собираю. Душевно, искренне, тепло, нежно, хрупко, вкрадчиво, вы пропустили все через себя», – захоплювався Юлею Сергій Бабкін.

На сцені дівчина пробула недовго – на «батлах» вона поступилась місцем Емілю. Але Юлія не засмучується. Каже, що сама участь у «Голосі» – її особиста велика перемога над собою. «Я дуже самокритична людина, для мене важливо, щоб усе було досконало. Через це мені важко перебороти себе й щось робити. А час іде…», – розповідає бандуристка.

Зараз для Юлі відкрилось багато дверей – вона пише й записує пісні, надсилає їх на радіо. Дівчина розуміє, що все в її руках і найголовніше для неї зараз – не загубитись після проекту, а показувати себе й займатись тим, що вона любить. А співати Юля любить понад усе.

У «Сучасній Сімейній Стоматології» Юлія Борозненко лікується вже близько чотирьох років. «Мені дуже подобається клініка. Тут чудова атмосфера, прекрасний лікар Тамара Ахрамчук і дуже привітні дівчата-адміністратори.

Але я не дуже відповідальна пацієнтка і часто забуваю з’являтись на прийом до лікаря. Мало того, я ще й забуваю попереджати, що в мене не вийде приїхати. Це все через мою професію, адже я не можу все тримати в голові. Але дівчата-адміністратори – молодці! Терпеливо вислуховують мої вибачення і переносять мій візит на іншу дату. І щоразу вже за декілька днів попереджають, що мені потрібно прийти до лікаря!

Наступного разу на прийом я хочу прийти зі своєю маленькою донечкою Соломійкою. Їй ще нічого не потрібно лікувати, але її знайомство зі стоматологією я хочу розпочати саме з цієї клініки. Хочу, щоб у майбутньому в моєї дитини «Стоматологія» не асоціювалась із негативними емоціями, відразою і страхом», – розповідає Юлія.

Юлин виступ можна подивитись тут: goo.gl/nOJaxd