Чистка зубного каменю в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Зняття зубних відкладень 800 – 2500 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Як би ретельно ви не доглядали за зубами, повністю очистити їх від залишків їжі не вдасться. Найдрібніші частинки породжують цілі полчища шкідливих мікроорганізмів, які міцно осідають на зубній емалі, поступово тверднуть, утворюючи камені, не привабливий наліт, потемніння. Зберегти здоров’я, білизну і блиск покликана професійна чистка зубного каменю. Міжнародна асоціація стоматологів рекомендують проводити її два рази на рік. Процедура включає:

  • обробку прикореневого каналів;
  • зняття каменів, нальоту;
  • промивання ротової порожнини;
  • полірування емалі.

Всього 20-30 хвилин не тільки повернуть сліпучу посмішку, але і попередять розвитку цілого ряду захворювань. Забудьте про страхітливих ручних інструментах, щітки і викликають нудоту пастах. Видалення зубного каменю в Черкасах виконується клінікою “Сучасна сімейна медицина” за допомогою інноваційного швейцарського апарату AIRFLOW Prophylaxis Master. Процедура не викликає ніяких больових відчуттів. Унікальний прилад з високою точністю видаляє тверді відкладення, плівку, пігментацію. Завдяки регульованій функції підігріву водного струменя пацієнт відчуває себе комфортно. Розумний апарат одночасно чистить і полірує поверхню. Використовуваний порошок діє ефективно і дбайливо одночасно. Безконтактний вплив виключає утворення мікротріщин зубної емалі.

На відміну від стандартної делікатна чистка каменів на зубах за допомогою AIRFLOW Prophylaxis Master підходить всім, хто піклується про здоров’я і красу зубів, в тому числі:

  • дітям;
  • пацієнтам з підвищеною чутливістю зубів і ясен;
  • людям з протезами, ортодонтичними конструкціями.

Чищення зубів від каменю (Черкаси) виконується на рівні світових стандартів, доступним далеко не всім столичним клінікам. Висококваліфіковані лікарі нашої стоматології постійно стежать за новими розробками, досягненнями медицини, впроваджують нові технології, всесвітньо визнані протоколи лікування, піднімаючи якість пропонованих послуг на новий, європейський рівень.

Вартість процедури цілком доступна. Бережіть здоров’я своїх зубів, привчайте до цього дітей. Комфортні, затишні умови, створені в “Сучасній сімейній медицині“, доброзичливий персонал внушат малюкові розуміння, що стоматологія – це не покарання, це шанс вирости здоровим, сильним, впевненим.