Дитяча стоматологія в Черкасах

від 280 грн

Привчати дитину до правильного догляду за порожниною рота і регулярним відвідуванням стоматолога необхідно з самого раннього віку. Багато проблем з прикусом, нерівними зубами можна легко вирішити в дитинстві, не погіршуючи проблему. Тому батькам необхідно докласти максимум зусиль, щоб дитина потоваришувала не лише з зубною щіткою, але й зі стоматологом. Велике значення має перший візит і перше враження від клініки.

Дитяча стоматологія – це важливий розділ стоматології, в якому окрім професійних навичок необхідно бути гарним психологом, вихователем, вміти спілкуватися з дітьми.

 

Як обрати клініку і дитячого стоматолога?

Перше, на що варто звернути увагу, це наявність в клініці спеціального обладнання для роботи з маленькими пацієнтами. Якщо все необхідне для лікуванні і огляду є, можна приступати до вибору спеціаліста, адже від першого враження залежить те, наскільки охоче малюк буде відвідувати стоматологічний кабінет. Дитячий стоматолог повинен стати другом сім’ї, спеціалістом, до якого малюк буде йти із задоволенням.

До послуг дитячого лікаря-стоматолога повинні входити не лише огляд і лікування, але й консультації з правильного догляду за молочними і постійними зубами, рекомендації з профілактики різних захворювань.