Хірургічна стоматологія в Черкасах

950 – 1850 грн

Стоматологічна допомога досить часто не може обійтися без втручань хірурга-стоматолога. Тому в штаті клініки є досвідчені і висококваліфіковані хірурги, які справляться з усіма задачами.

Хірургічна стоматологія в Черкасах, яка знаходиться в “Сучасній Сімейній Стоматології”, намагається зробити все можливе, щоб зберегти Ваші зуби, а всі маніпуляції провести максимально безболісно.

Частою проблемою є «зуби мудрості», вони можуть бути неправильно закладені і прорізатися, завдаючи незручності, зміщувати сусідні здорові зуби. Це може призвести до неприємних наслідків і навіть неправильного прикусу. В такому випадку над Вашою посмішкою працюватимуть два спеціаліста – хірург і ортодонт.

Послуги хірурга-стоматолога в ” Сучасній Сімейній Стоматології” надаються в спеціально обладнаній хірургічній залі і не обмежуються лише видаленням зуба, вони включають і повністю протилежні операції зі збереження зубів. Звісно, бувають ситуації, коли зуб вже не врятувати, і необхідно видалити його максимально безболісно і атравматично, щоб позбавити пацієнта болю і дискомфорту. Видаленню підлягають не лише зруйновані, але й неправильно розташовані зуби або зуби, які рекомендував видалити стоматолог-ортодонт для вирівнювання зубного ряду.

Зубозберігаючі операції та задачі стоматологічної хірургії

У клініці проводяться серйозні та складні операції, спрямовані на збереження зуба і його функцій. Це може бути видалення кісти, причиною якої стало інфікування або травма зуба. Достатньо складними є операції з видалення одного кореня у зубів з декількома коренями, коронка зуба при цьому залишається неушкодженою. Бувають випадки, коли двокореневий зуб доводиться перетворити в два однокореневі.

Крім зубозберігаючих операцій стоматолог-хірург займається лікуванням захворювань пародонта.

Стоматологічна хірургія також включає операції зі створення необхідних умов для протезування і імплантації. Підготовка до імплантації – це атравматичне видалення кореня або залишку зуба за допомогою сучасних методик, зі збереженням висоти і ширини кістки для покращення умов майбутньої імплантації.

Також в стоматологічній клініці в Черкасах проводиться пластика вуздечок верхньої губи і язика. При аномальному положенні або структурі таких вуздечок, лікар-ортодонт направляє пацієнта на операції цих ділянок слизової. Це короткочасне хірургічне втручання, яке проводиться під місцевою анестезією, і не вимагає наступного стаціонарного лікування.

За направленням ортодонта в Черкасах в « Сучасній Сімейній Стоматології» проводиться відкриття «ретенованих» зубів (це такі зуби, що не можуть прорізатись самостійно, оскільки повністю або частково знаходяться в кістці або під слизовою), встановлення мікроімплантів та інше.