Лікування кореневих каналів зубів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Лікування каналів (мікроскоп)  4900 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Запалення пульпи супроводжується гострим болем. Не варто терпляче чекати, коли вона вщухне, ваш організм посилає сигнал про необхідність збереження здоров’я зубів, всієї ротової порожнини. У клініці “Сучасна Сімейна Стоматологія” лікування кореневих каналів здійснюється за допомогою дентальної мікроскопа, що виключає виникнення ускладнень. Найчастіше причиною запалення є стрептококові бактерії, що вражають тканини пародонту і зубної коронки.

Система кореневих каналів, що зв’язують пульпарного пучок з нервовими закінченнями щелепи, розташована досить глибоко і знаходиться за межами звичайної видимості. Її розгалуження індивідуальні для кожної людини. Лікування каналів зуба під мікроскопом дозволяє лікарю ідеально побачити пошкоджену ділянку і швидко поставити правильний діагноз.

Алгоритм лікування

  1. Огляд і діагностика. Точну картину дає панорамний рентген знімок.
  2. Анестезія. У нашій клініці використовуються тільки якісні, сертифіковані препарати, що гарантують повне знеболювання, які не викликають відчуття нудоти після закінчення процедури.
  3. Частка зубних каналів. Для максимального збереження здорових тканин доктора використовують першокласний інструментарій. Перед цим всі здорові порожнини ізолюються. Після чистки область промивається спеціальним апаратом.
  4. Пломбування каналів зуба. Багаторазове збільшення цифровим оптичним обладнанням дозволяє максимально точно заповнити пустоти і щілини в усіх відгалуженнях.

Пломбування каналів під мікроскопом (Черкаси) виключає помилки внаслідок поганої видимості. Для забезпечення надійного закупорювання застосовується інжекторне пломбування каналів. Метод полягає в подачі пластичної гутаперчі спеціальним пістолетом під тиском. Це дозволяє герметизувати навіть викривлені мікро канали. Гутаперча не дратує тканини зуба і не розсмоктується з часом.

Лікування та чистка каналів зуба під мікроскопом має ряд переваг:

  • захворювання діагностуються на самих ранніх стадіях;
  • точність маніпуляцій дозволяє більш ретельно видаляти інфіковані тканини, при цьому дбайливо зберігаючи здорові;
  • з’являється можливість виявити невидимі при звичайному огляді вроджені дефекти, залишки старих пломб.

Вартість процедури вище традиційного лікування, але відрізняється ідеальною ефективністю. Повторне розвиток хвороби виключається.