Лікування кореневих каналів зубів під мікроскопом в Черкасах

1390 – 3500 грн

Якщо тривалий час не відвідувати стоматолога і не лікувати карієс своєчасно, можливий розвиток пульпіту – запального процесу у внутрішніх тканинах зуба (пульпі). Причини виникнення пульпіту різні, він може бути викликаний гострими або хронічними подразненнями. Якщо не звертати увагу на цей процес, терпіти біль і дискомфорт, інфекція буде проникати глибше і призведе до періодонтиту. При пульпіті і періодонтиті єдиним варіантом зберегти зуб є лікування кореневих каналів зубів.

Як відбувається лікування каналів?

Процес лікування кореневих каналів зубів передбачає усунення пульпіту, якщо пацієнт звернувся саме на цій стадії захворювання. Спочатку застосовують анестезію, щоб знеболити ділянку, що підлягає лікуванню. Далі, уражені карієсом ділянки видаляються, тим самим відкриваючи стоматологу доступ до каналів кореня.

Робота з кореневими каналами достатньо скрупульозна, стоматолог видаляє інфіковані тканини, обробляє канали спеціальними високоякісними інструментами і сучасними дезінфікуючими засобами. Далі проводиться постановка необхідної пломби. В нашій стоматології всі етапи лікування абсолютно безболісні.

Застосування сучасних технологій в лікування каналів

В цій сфері дуже важливо, щоб лікар мав досвід і навики, оскільки будова кореневої системи у кожної людини індивідуальна. Усунення періодонтиту, лікування і пломбування кореневих каналів у кожного пацієнта має свої особливості.

Наші спеціалісти постійно вдосконалюють майстерність, працюють з високотехнологічним обладнанням і якісними матеріалами. Перед тим як стати до роботи з кореневими каналами, стоматолог проводить огляд, робить знімок або інші необхідні обстеження, щоб підібрати максимально ефективне лікування. При лікуванні застосовують новітнє обладнання, що дозволяє працювати навіть з вузькими і викривленими каналами.

Висока кваліфікація лікарів в “Сучасній Сімейній Стоматології”, а також наявність сучасного високоякісного обладнання, забезпечують ювелірну точність в пломбуванні кореневих каналів і гарантований тривалий позитивний результат.