Лікування періодонтиту і пульпіту у дитини в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Лікування періодонтиту у дитини Уточніть актуальну ціну у лікаря
Лікування пульпіту у дитини Уточніть актуальну ціну у лікаря

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Періодонтит – поширене захворювання не тільки у дорослих. Інфекція, ускладнення карієсу, травми, гострі вірусні хвороби можуть викликати періодонтит молочного зуба навіть у самих маленьких. Як правило, хвороба супроводжується гострим болем, підвищенням температури і протікає набагато складніше, ніж у дорослих. Не варто мучити малюка. У клініці “Сучасна сімейна стоматологія” в один прийом успішно лікують періодонтит молочного зуба (Черкаси).

Існує два методи вирішення проблеми: медикаментозний і хірургічний. Перший полягає в нейтралізації запального процесу та встановлення пломби. До видалення лікарі вдаються лише у випадках:

  • руйнування кореня;
  • ураження зачатка постійного;
  • швидка (менше року) зміна зубчиків.

Визначити, який саме спосіб буде найбільш ефективним, може тільки досвідчений, висококваліфікований фахівець. Для цієї мети в нашій клініці використовується комп’ютерний томограф. Вам не доведеться зайвий раз опромінювати малюка.

Пам’ятайте, несвоєчасне лікування періодонтиту молочних зубів у дітей загрожує неправильним формуванням постійного ряду.

Чим страшний пульпіт?

У дітей запалення пульпи (нервово-судинного пучка) поширюється дуже швидко, вражаючи періодонт, окістя. Без адекватного лікування може утворитися кіста, інфікуватися корінні зуби. Застосування прогресивних проколів дозволяють нашим докторам швидко, безболісно і недорого вилікувати пульпіт у дитини. Черкаси сьогодні мають європейську стоматологію.

Як лікують пульпіт у молочному зубі (Черкаси)?

У нашій клініці використовуються два способи:

  1. Біологічний. Місце запалення обробляється біосумісною сумішшю. Після висихання, встановлюється пломба і призначається курс протизапальних препаратів.
  2. Девінтальний метод складається з двох етапів. Щоб врятувати зуб, на ясна наноситься анестезуючий гель, потім пульпа обробляється спеціальною пастою. Для девіталізациі нерва потрібно 5-7 днів. В наступне відвідування за допомогою медикаментозної суміші пульпа муміфікується і встановлюється постійна пломба.

Бережіть своїх дітей, кращий спосіб зберегти здоров’я – профілактика.