Пародонтологія в Черкасах

380 – 1950 грн

Запальний процес в тканях ротової порожнини називається пародонтитом. Цей процес передбачає не лише запалення в яснах, але і руйнування опорних тканин зуба. Захворювання проявляється кровотечою, нагноєнням, рухливістю зубів, різким і неприємним запахом з рота. На сьогоднішній день пародонтологічні послуги в Черкасах користуються все більшим попитом, а сучасна стоматологія має в своєму розпорядженні велику кількість як традиційних, так і новітніх терапевтичних методик лікування. На щастя, всі вони доступні в «Сучасній Сімейній Стоматології».

Плазмоліфтинг – інноваційний метод лікування захворювань пародонту

Плазмоліфтинг – це революційна, ін’єкційна методика лікування і профілактики захворювань тканин пародонту, що не має аналогів.

В основі процедури є метод забору і обробки крові пацієнта за допомогою вакуумних пробірок і центрифугування. Внаслідок центрифугування крові пацієнта, отримуємо насичену тромбоцитами плазму, яка вводиться лікарем-стоматологом в тканини пародонту.

Фактор зросту, гормони, білки і вітаміни, що містяться в аутоплазмі, сприяють запуску механізмів відновлення і регенерації кісткової тканини і слизової оболонки ротової порожнини.

Введена в тканини пародонту тромбоцитарна плазма викликає проростання капілярів, нормалізує тканинне дихання, гемодинаміку і обмін речовин. Наряду з цим відбувається укріплення кісткової тканини, формування колагену і кістки. Відбувається підвищення місцевого імунітету. В результаті знижується кровоточивість ясен, зменшується рухливість зубів, усувається неприємний запах з порожнини рота.

Важливо, що метод плазмоліфтинга абсолютно нешкідливий і безпечний для пацієнта, оскільки компоненти, що містяться в плазмі крові, повністю природні для людини. Це продукт «власного виробництва», він не токсичний і виключає алергічні реакції. Плазмоліфтинг в «Сучасній Сімейній Стоматології» – це безпечна, ефективна і проста у застосуванні методика, здатна повернути Вашим зубам здоров’я і красу.

Попередження пародонтиту – вчасна діагностика

У більшості випадків спочатку хвороба не дає про себе знати, а ознаки з’являються вже на стадії прогресування, коли лікування пародонтиту обов’язкове. Якщо Ви помітили перші симптоми (кровоточивість ясен під час чистки, їхнє почервоніння, набряк, неприємний запах з порожнини рота) – необхідно негайно звернутися до лікаря.

Сучасні методи діагностики дозволяють виявити захворювання на ранній стадії, а також з’ясувати причини і встановити можливі ризики виникнення пародонтиту на генетичному рівні. Послуги лікаря-пародонтолога в нашій клініці спрямовані на найшвидше усунення неприємних симптомів шляхом лікування причини захворювання. Ми ведемо боротьбу з причинами пародонтиту, а не тільки з його наслідками.