Пломбування зубів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Пломбування 1750 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Виникла необхідність пломбувати зуб? Не варто зволікати, клініка “Сучасна сімейна стоматологія” пропонує нові, безболісні методи лікування карієсу. Використовуючи високоточне діагностичне обладнання, якісні матеріали та препарати, розроблені лідерами світової медичної індустрії, кваліфіковані лікарі відновлять функцію, форму, природний колір, правильний прикус пошкодженого зуба.

Надійне і естетичне пломбування зуба (Черкаси) досягається завдяки застосуванню якісних композитних матеріалів, що характеризуються:

  • міцністю;
  • варіативністю відтінків;
  • підвищеної флюоресценцией;
  • відмінним поліруванням, стійкістю блиску.

Композитні пломби з керамічним наповнювачем в порівнянні з аналогами з інших матеріалів мають ряд переваг:

  • ставляться за один сеанс;
  • утворюють міцне з’єднання з тканиною зуба;
  • не вимагають форміровкі порожнини для ретенції, міцність досягається за допомогою висушування ультрафіолетовим випромінюванням;
  • візуально не виділяються з зубного ряду.

Опис процедури

Установка пломби виконується двома способами.

При прямому методі вона формується безпосередньо в зубі. Щоб уникнути пошкодження сусідніх елементів накладається спеціальна стрічка (матриця). Отвір ретельно дезінфікується гелем, ополіскується і висушується. Після чого шарами наноситься пломбувальний матеріал. Затверділа пломба полірується.

Непрямий метод передбачає два візити. Найчастіше такий спосіб застосовується для пломбування передніх зубів і в випадках глибокого карієсу, пульпіту, періодонтит. Доктор робить зліпок, закладає ліки і ставить тимчасову пломбу. Постійний варіант виготовляється в лабораторії клініки і впроваджується при повторному відвідуванні.

Під час процедури використовується ефективне знеболювання сертифікованими препаратами, рекомендованими провідними медичними протоколами.

Довіряйте своє здоров’я тільки досвідченим фахівцям. Пломбування зуба (Черкаси) в клініці “Сучасна Сімейна Стоматологія” – це ідеальний тандем інноваційного обладнання і високого професіоналізму. Залиште заявку на сайті, вам зателефонують для узгодження зручного часу візиту, і вже дуже скоро ви будете здивовані якістю лікування, європейським рівнем обслуговування і приємними цінами. На всі пломби надається гарантія.