Протезування зубів на імплантатах в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Імплантація 10500 – 29000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Від втрати зубів не застрахований ніхто з нас. Постійні стреси, нестача вітамінів, шкідливі звички, низька якість питної води, механічні пошкодження негативно впливають на їх стан. Для відновлення зубного ряду в його природному стані придумані зубні протези на імплантатах. Результат застосування такої методики не тільки естетичний, щадний, але і довговічний. Досвідчені фахівці клініки “Сучасній сімейної стоматології” професійно виконують протезування зубів на імплантатах (Черкаси), в тому числі з нарощуванням кісткової тканини. Навіть в самих складних випадках пацієнту гарантовано повернуть радість повноцінного життя. Доктора “Сучасна Сімейна Стоматологія” працюють з кореневими системами відомих швейцарських, американських виробників, які характеризуються:

  • короткочасної реабілітацією;
  • мінімальними травмами ясен;
  • надійністю;
  • натуральністю.

Зубний протез виглядає природно, не виділяється з зубного ряду ні формою, ні відтінком, не впливає на смак та мовлення.

Найпоширеніші види, їх переваги

У разі пошкодження одного зуба процедура виконується експрес способом. Відразу після видалення зруйнованого, в воронку імплантується штифт, формується основа і встановлюється коронка, максимально відповідна натуральним сусіднім зубам. При втраті групи зубів підряд або їх повній відсутності використовуються інші методики.

Телескопічний протез призначений для установки на весь зубний ряд. Метод передбачає два способи установки: протезування на 4 імплантатах та на 6 імплантатах. При цьому навантаження розподіляється рівномірно, людина не відчуває дискомфорту. До того ж такий варіант коштує набагато дешевше, ніж імплантація кожного зуба окремо. Коронки виготовляються з металокераміки або цирконію. Як абатмента для створення форми використовується мульти – юніт, універсальний матеріал, що відрізняється міцною фіксацією.

Бюгельне протезування на імплантатах при повній відсутності зубів характеризується надійністю кріплення, підходить як для нижньої, так і для верхньої щелепи. За допомогою дентального томографа, системи автоматизованого проектування CAD / CAM доктора точно моделюють орто конструкцію, оптимально відповідну фізіологічним особливостям кожного пацієнта. Кріпиться все на 4 імплантатах.

Завдяки якісній анестезії операція безболісна. Десна, кісткова тканина ранятся мінімально, тому звикання проходить швидко.

Телефонуйте, ми подбаємо про Вашу усмішці. Працюємо щодня.