Видалити молочний зуб в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Видалити молочний зуб 750 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Здоров’я і краса постійного зубного ряду безпосередньо залежить від стану їх молочних побратимів. З ними людина живе 12-13 відповідальних років, протягом яких повністю виростають щелепи, формується прикус, відбувається їх природна зміна. Тому досвідчені стоматологи не поспішають видалити зуб дитині. Але ряд причин не залишають доктору вибору. Разгулявшийся карієс може вразити зачатки постійних зубів, пульпіт і періодонтит супроводжуються гострим болем, запаленням тканин. Видалення зуба у дитини також необхідне, коли:

  • постійний вже активно зростає, а місце не звільнилося;
  • внаслідок травми стався перелом коронки або кореня;
  • рухома коронка ранить малюка.

Молочні зубчики відрізняються від дорослих, мають тонкі альвеолярні стінки, спрямовані в сторони коріння. Видалити молочний зуб (Черкаси) можна довірити тільки висококваліфікованому дитячому стоматологу
нашої клініки.

Видалення зуба у дітей вимагає акуратної точності, а маленькі пацієнти уваги і турботи. Всі маніпуляції виконуються в ігровій формі. В якості анестезії перед тим, як вирвати молочний зуб дитині використовується гель, який не викликає алергії, нудоти, печії та інших неприємних відчуттів. Таке знеболення не лякає дитини, а отриманий трофей хоробрий герой може забрати і подарувати феї.

Після процедури батьків докладно консультують, як забезпечити швидке загоєння лунки і уникнути ускладнень.