Відбілювання зубів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Відбілювання (1 щелепа) 5200 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Сьогодні ми зруйнуємо міф про те, що професійне відбілювання зубів шкодить емалі і провокує їх чутливість.

Високоточне обладнання, нові методики і препарати здатні швидко, без шкоди, безболісно відбілити зуби на кілька тонів, прибрати пігментацію емалі та дентину.

Сучасні методи і їх відмінності

Для досягнення білосніжної усмішки стоматологи використовують різні способи:

  • механічний;
  • хімічний;
  • ультразвуковий;
  • лазерний;
  • інші.

Розглянемо найефективніші, безпечні, розраховані на тривалий результат.

Відбілювання зубів у стоматолога з використанням системи Beyond, котра фокусує потік світла. Відфільтрований двома оптичними лінзами промінь потрапляє на зуби холодним і блакитним, що захищає ротову порожнину від опіків, а емаль від перегріву. Процес окислення активується, і речовина проникають в емаль і дентин, знищуючи пігментацію. Процедура триває всього 45 хвилин, а результат зберігається до 2 років.

Домашнє відбілювання зубів являє собою складений доктором курс процедур із застосуванням в домашніх умовах спеціальних гелів, відбілюючих смужок, кап системи Opalescence або Magic Smile і LED лампи. Низька температура хвиль, без інфрачервоного і ультрафіолетового випромінювання діє дбайливо. Перебуваючи вдома, вдається досягти приголомшливого ефекту: до 9 тонів.

Важливо зрозуміти, що самостійно призначати собі такі процедури не можна. Тільки кваліфікований лікар може підібрати оптимальний спосіб, правильно розрахувати дозування.

Лазерне професійне відбілювання зубів здатне освітлити навіть вроджену жовтизну емалі. Процедура передбачає попереднє видалення каменя і нальоту. Потім наноситься гель з перекисом карбаміду, який в темряві 30 секунд активується лазерним променем. Більшості пацієнтом досить одного сеансу.

Але саму безпечну методику пропонує клініка “Сучасна сімейна медицина”. Еко відбілювання зубів (Черкаси), розроблене лідерами стоматологічної індустрії США, дарує голлівудську посмішку всім пацієнтам клініки. Його можна застосовувати для знищення природного і придбаної пігментації, як для всього зубного ряду, так і позиційно. Використовуваний гель володіє дивно щадним дією, Витісняючи зафарбовувати пігмент, не змінює структуру зубної тканини. Безболісна процедура не викликає ніяких побічних реакцій. Маніпуляції виконають справжні професіонали і першокласне обладнання останнього покоління.

Телефонуйте, ми повернемо чарівність Вашій посмішці всього за дві години.