Самостійно відбілити зуби содою… безпечно?

Запорука успіху – красива усмішка. Вона додає впевненості і на співбесіді, і на побаченні. На жаль, не в усіх зуби білосніжні, і не всі мають кошти на професійне відбілювання зубів. Люди часто намагаються заощадити на красі і вдаються до народних методів, а саме відбілювання зубів содою.

Цей спосіб не був би таким популярним, якби не був дієвим. Безперечно результат є, однак чи безпечна така краса?

Плюси відбілювання зубів харчовою содою:

– Дешево. Харчова сода є на кухні в кожної хазяйки.
– Швидкий результат. Cода – сильний абразивний засіб, який знімає поверхові забруднення з тонким шаром емалі. У результаті зуби отримують первинний колір, що створює ефект білизни.
– Можливість проводити процедуру в домашніх умовах. Не потрібно записуватися до лікаря та добиратися в переповнених маршрутках.

Негативні сторони відбілювання зубів харчовою содою:

– Cода створює видимий ефект білизни лише на дуже короткий термін.
– Забезпечує виключно поверховий догляд.
– Від такої чистки страждають ясна, які отримують величезну кількість мікротравм.
– Сода може викликати алергічні висипання на шкірі навколо рота.
– Із зубним нальотом сода зчищає і зубну емаль. Як наслідок – висока чутливість зубів, а потім утворення карієсу. Далі – можлива повна втрата зуба.

І якщо вас не лякає в майбутньому ваша вставна щелепа на журнальному столику – відбілюйте зуби вдома харчовою содою! Деякі люди навіть вважають, що до соди варто додавати й сіль, адже вона має лікувальні й антисептичні властивості, які розщеплюють навіть зубний камінь.

Ми ж вам радимо зняти зубний наліт – апаратом Air Flow. Це процедура механічного очищення зубів від різного виду нальоту за допомогою спеціального апарату і очищуючого порошку.

Переваги чистки зубів Air Flow:

1. Цей метод безпечний для зубної емалі. Порошок, який використовують при відбілюванні Air Flow дрібнодисперсний і м’якообразивний, тому він не пошкоджує зубну емаль, не порушує її структуру та не травмує ясна.
2. Така процедура дає можливість очистити важкодоступні міжзубні проміжки.
3. Із зубів видаляють нальот, камінь і шкідливі бактерії, тому така чистка є хорошою профілактикою захворюванню ясен і карієсу.
4. Має ефект відбілювання і повертає природній колір зубів.
5. Ефект такого методу чистки – довготривалий.
6. Процедура абсолютно безболісна, і займає досить малу часу.

Професійна чистка зубів апаратом Air Flow у Черкасах доступна в нашій клініці. Записатися на цю процедуру ви можете просто зараз. Для цього клікніть на «Запис онлайн», або зателефонуйте нам.