Секрети ідеальної усмішки різних народів світу

Видаляли для краси, фарбували в чорний колір, загострювали, підпилювали і прикрашали коштовним камінням – ці всі маніпуляції люди робили з зубами. До яких тільки хитрощів не вдавалися модники всіх часів, аби зробити свою усмішку бездоганною.

Хто та як робив зуби ідеальними

1. Далекосхідні жінки покривали зуби чорним барвником, який мав дуже неприємний запах. Якщо цей «еліксир краси» потрапляв на шкіру, то залишав опіки. Але жінок це не зупиняло – привабливість перш за все.

2. Для усунів чорні зуби – теж еталон краси. Вони мастили їх дивною сумішшю, обмощували банановим листям і протягом 40 годин нічого не їли й не пили! Потім усю цю красу натирали корою рослин та вапном.

3. А от індіанці майя фарбували зуби бірюзою і нефритом, а також оздоблювали коштовним камінням.

4. Жителі Мезоамерики своїм зубкам надавали трикутної форми – їхня усмішка нагадувала акулячий оскал і відлякувала ворогів.

5. У Ефіопії у давні часи хлопця вважали гарним, якщо він мав гострі зуби. Перекусив гілку бамбуку все – завидний жених.

6. Даяки проробляли отвори в зубах і прикрашали їх кільцями міді і перламутру.

7. У деяких африканських племенах і досі видаляють різці. Аборигени південно-східної Австралії вибивають передні зуби і приносять їх у жертву богам.

8. А в деяких народах Індії люди оздоблюють зуби шматочками обсидіану та нефриту.

На щастя, сьогодні не потрібно видаляти зуби і фарбувати чорною фарбою, аби не відставати від моди. Відвідайте “Cучасну Сімейну Стоматологію” і Ваша усмішка буде «на вистоті».