Стоматологічна клініка в Черкасах – Сучасна Сімейна Стоматологія

stomatologiya_cherkassy

Стоматологічна клініка в Черкасах, оснащена найсучаснішим обладнанням, в якій працює команда лікарів-професіоналів з величезним досвідом, – це саме «Сучасна Сімейна Стоматологія».

Звернувшись до наших спеціалістів, ви отримаєте здорові зуби та красиву посмішку! Наші стоматологи вміють неможливе робити можливим, оскільки в змозі обирати для кожного пацієнта найефективніший метод лікування. Наші пацієнти знають, що відтепер регулярні візити до стоматолога раз у півроку стають звичкою, оскільки вони не асоціюються з болем та страхом.

У клініці працюють стоматологи з високим рівнем підготовки, спеціалісти, які віддані своїй справі. Медичний персонал стоматологічної клініки в Черкасах «Сучасна Сімейна Стоматологія», постійно підвищує свій професійний рівень: наші лікарі беруть учать у семінарах, проходять курси підвищення кваліфікації лікарів-стоматологів тощо.

Спеціалісти здійснюють діагностичні процедури, а також мають можливість лікувати будь-які стоматологічні захворювання зубів та порожнини рота.

Наші медики надають усі види терапевтичної допомоги. Ви можете звернутися в клініку задля лікування пародонтиту, пародонтозу, реставрації та реконструкції зубів, пломбування каналів.

Естетична стоматологія та імплантація зубів – також у переліку послуг, які ви можете отримати у нашій клініці. Ми займаємось різними видами протезування. Лікування за цим стоматологічним напрямком здійснюється в короткий термін. Наші пацієнти мають змогу отримати бажану якість та комфорт як під час консультації, так і в період лікування.

Лікарі-стоматологи, що працюють з нашими маленькими пацієнтами, – це саме ті спеціалісти, яким ви можете довірити своїх малюків. Дитячі стоматологи – це не тільки дипломовані професіонали, а й люди, які дійсно вміють знаходити контакт з маленькими пацієнтами, які потребують допомоги.

У клініці працюють досвідчені хірурги-стоматологи, у розпорядженні який сучасне обладнанні и можливість використовувати прогресивні методи безболісного видалення зубів.

Звертайтеся до лікаря-ортодонта, який допоможе в тих ситуаціях, коли потрібно вирівняти зубний та допомогти з вирішенням інших стоматологічних проблем.

У клініці встановлено сучасне обладнання, яке регулярно проходить контроль, що дозволяє гарантувати безпеку від інфікування.

Спеціалісти «Сучасної Сімейної Стоматології» докладають максимум зусиль, щоб кожному пацієнту, незалежно від рівня складності стоматологічної проблеми, з якою він звернувся до лікаря, було комфортно на будь-якому етапі зустрічі з лікарем.

Ми цінуємо ваш і свій час, тому прийом пацієнтів спеціалісти клініки здійснюють за попереднім записом.

Якщо ви бажаєте отримати висококваліфіковану професійну допомогу у разі виникнення будь-яких проблем із зубами, на вас чекає наша стоматологічна клініка в Черкасах.

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.

Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

                                                                                                                nam-10-rokiv-facebook_sss      nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *