«Робімо добро разом» – акція від Сучасної Сімейної Стоматології

Хлопчики й дівчатка з притулку «Теплий дім» незабаром матимуть новенький тенісний стіл! Про такий подарунок вони мріють уже давно. У «Черкаському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей» є хороший спортивний зал, але там зовсім немає інвентаря. Із 4 тренажерів – один у нормальному стані. Тому до 1 червня (Дня захисту дітей) за ініціативи головного лікаря «Сучасної Сімейної Стоматології» Володимира Ахрамчука частину коштів, яку пацієнти витрачають на лікування в клініці, лікар та його команда відкладають на спортивний інвентар для цих дітей.

«Теплий дім» – це заклад соціального захисту дітей, які потрапили в складні життєві обставини: стали учасниками або свідками насильства, для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Вік діток, які до нас потрапляють це від трьох і до вісімнадцяти років. Наш заклад надає комплексну допомогу – психологічну, педагогічну, медичну, юридичну та ін. На сьогодні наш центр переповнений. Заклад розрахований на 50 дітей, а перебуває тут зараз 56 хлопчиків і дівчаток», розповідає Мирослава Бондар, директор «Теплого дому».

За словами директора закладу, діти мають потребу в одязі, взутті, речах особистої гігієни, потрібне їм канцелярське приладдя і спортивний інвентар. «Держава виділяє кошти, але їх не вистачає навіть на найнеобхідніші речі. У нашому приміщенні є спортзал. Ремонт там зроблений і нам би хотілось обладнати зал саме тенісним столом і якимись тренажерами.
Хочетьс
я, щоб дітки мали змогу займатися спортом і знати, що про них дбають, піклуються і роблять усе можливе для їхнього розвитку», каже Мирослава Ільківна.

Директор «Теплого дому» провела нам екскурсію центром та познайомила з дітлахами. Затишні кімнати, ввічливі вихователі та гарненькі малюки. Хлопчики та дівчатка наввипередки розповідають як вони проводять день та чим люблять займатися:

«Ми прокидаємось, чистимо зуби, їмо, робимо зарядку, а потім малюємо й гуляємо. А сьогодні в обід ми будемо їхати на мультики в Хрещатик сіті», розповідає 6-річний Артем.

  • А я люблю гулять на вулиці на новій площадкі. Кататись на гойдалках і з’їжджати з горки. І мама мені скоро купить нову ляльку. (Ангеліна, 6 років)

  • Я люблю танцювать і гратись у ігровій. У ігровій у нас є ляльки, коляски, кроватки, одіялка і подушечка, а ще є гойдалки для ляльок. (Діана, 7 років)

  • А мені подобаються роботи й конструктор. А на вулиці нам зробили плошадку і ми граємо в м’яча – футбол і баскетбол. Коли граєм у футбол, то я завжди на воротах стою. (Діма, 7 років)

Володимир Ахрамчук, головний лікар «Сучасної Сімейної Стоматології» запевняє, що подібні акції він та його команда і далі будуть проводити в Черкасах. «У нас є дуже багато людей і дітей, які потребуть допомоги. Звісно, що самі допомогти ми всім не можемо. Але з допомогою черкащан, які будуть у нас лікуватись – реально все», – говорить головний лікар клініки.

Студентка Катерина Болотова каже, що їй дуже подобається «Сучасна Сімейна Стоматологія», бо тут не лише хороший сервіс і якісне лікування, але й є можливість допомогти дітям. «Цю клініку я раджу всім друзям і знайомим – бо тут ти поєднуєш корисне з приємним: лікуєшся і здійсняєш чиюсь мрію», – розповідає Катя.