Відбілювання зубів Air Flow в Черкасах

vidbilyuvannya-zubiv-air-flow-v-cherkasah

Відбілювання зубів Air Flow (в пер. з англ. air flow – «повітряний потік») у клініці «Сучасна Сімейна Стоматологія» подарує вам можливість відновлення білосніжної посмішки!

Систему очищення Airflow було розроблено швейцарською компанією EMS (Electro medical system). Процедура передбачає очищення зубів від м’якого нальоту та видалення темних плям, що з’явилися на емалі, без пошкодження дентину.

Процедура здійснюється спеціальнім піскоструменевим апаратом. Відбілюючий матеріал – абразивна речовина, розчинена у воді. Розчин під тиском подається на поверхню емалі та очищує її. Абразивної речовина – це подрібнена питна сода: найдрібніші кристали соди допомагають відбілити поверхню емалі.

В процесі проведення очищення зубної емалі пацієнт не відчуває дискомфорту: відбілювання зубів Air Flow – це абсолютно безболісна процедура. Сила потоку регулюється, тому в кожному окремому випадку лікар має змогу налагодити подачу відбілювального розчину відповідно до чутливості зубів пацієнта. Після її завершення процедури залишається легкий лимонний присмак у роті.

Здійснюючи чищення методом Air flow, лікарі клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» можуть виконати ще деякі діє профілактичного характеру. У разі наявності біоплівки з бактеріями у важкодоступних звичайному чищенню місцях її також видаляють апаратом Air flow. Крім зняття нальоту також здійснюється полірування емалі.

Що потрібно знати пацієнту, який записався на Air Flow

Процес відбілювання триває приблизно пів години. Після завершення процедури стоматолог рекомендує пацієнту не пити каву, чай, не вживати їжу, яка може спровокувати забарвлення емалі (шоколад, томати та їн.), протягом 2-3-х годин Саме такий час потрібний для відновлення тієї захисної плівки, що покриває зуби та яку було зруйновано під час проведення процедури чищення. Також на цей проміжок часу потрібно відмовитися від паління.

Відбілювання методом Air flow повертає зубам природний колір, тобто білішими за свій натуральний колір зуби не стануть. Це потрібно розуміти, оскільки в кожної людини – індивідуальний колір зубної емалі. Відбілені зуби різних людей можуть мати жовтуватий відтінок, легкий відтінок кольору слонової кістки та ін.

У яких випадках лікар не зможе використати метод Air flow :

  • якщо пацієнт має такі хронічні захворювання як бронхіт та астма;
  • якщо людині рекомендована безсольова дієта;
  • якщо погано сприймається цитрусовий смак.

Але якщо протипоказань немає, лікарі «Сучасної Сімейної Стоматології» рекомендують пацієнтам здійснювати очищення від нальоту методом відбілювання зубів Air Flow.

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:
nam-10-rokiv-facebook_sss  nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *