Відбілювання зубів Air Flow в Черкасах – Сучасна Сімейна Стоматологія

vidbilyuvannya-zubiv-air-flow-v-cherkasah

Відбілювання зубів Air Flow в Черкасах фахівці клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» здійснюють професійно та якісно, використовуючи сучасне обладнання. Популярність зазначеного профілактичного методу догляду за зубами обумовлена ефективністю цієї процедури. Ейр Флоу – це не лише відбілювання, а й особливий спосіб чищення зубів, що дозволяє зберегти їх здоров’я: здійснюючи процедуру, лікар видаляє зубний наліт та зубний камінь.

Суть методу Airflow: змішуючись з водою та повітрям, спеціальний порошок під тиском подається на зуб, очищаючи та поліруючи його поверхню. Під час процедури, окрім зубних відкладень (нальоту), стоматологи видаляють зубний пігмент, який з’являється, наприклад, після використання брекетів.

Процедуру здійснюють під час планових заходів щодо оздоровлення зубного ряду, забезпечуючи відновлення білосніжної посмішки. Крім того, відбілювання зубів Air Flow Черкаси може передувати пломбуванню, проведенню хірургічних та пародонтологічних процедур, а також імплантації та ортодонтичному лікуванню.

Фахівці клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» завжди звертають увагу пацієнтів на необхідність відвідування лікаря з метою отримання допомоги задля здійснення професійної гігієнічних процедур, що передбачають безболісне зняття з зубів твердих відкладень.

Чищення та полірування зубів методом Ейр Флоу – високоефективна процедура, що сприяє здоров’ю зубів. Саме з цієї причини пацієнти віддають перевагу Air Flow як найбільш продуктивному методу чищення зубного ряду, який передбачає можливість максимального делікатного зняття зубного нальоту.

Додаткова перевага цього способу в тому, що процес відбувається без використання анестезії: під час проведення процедури пацієнт не відчуває дискомфорту, у нього немає больових відчуттів.

Відмінний ефект досягається тоді, коли процедура проводиться в поєднанні з використанням ультразвукового впливу. Результатом комплесного впливу є не лише естетика посмішки: це дієва профілактика таких поширених захворювань як карієс та гінгівіт.

Професійне відбілювання зубів, яке проводять наші фахівці, – це доступний та безпечний метод відновлення білосніжної усмішки.

Завдяки досвіду висококласних лікарів, які використовують можливості сучасного обладнання та застосовують нові дієві методики профілактики, досягається найбажаніший результат: пацієнти мають здорові зуби та гарну посмішку.

Сучасна безболісна ефективна процедура, яка проводиться в клініці «Сучасна Сімейна Стоматологія», дає можливість відчути ефективність відбілювання зубів Air Flow Черкаси!

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

nam-10-rokiv-facebook_sss  nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *