Відбілювання зубів: рекомендації лікаря та відгуки пацієнтів

Здорові зубки й білосніжна усмішка – це красиво й модно! На сьогодні однією з найбільш поширених естетичних процедур є відбілювання зубів. І якщо колись про відбілювання ширились міфи, що це щось шкідливе й неефективне, то зараз – лише позитивні відгуки як лікарів, так і самих пацієнтів.
Аби краще зрозуміти, що таке відбілювання та як відбувається процедура – ми поспілкувались із лікаркою «Сучасної Сімейної Стоматології» Юлією Кучинською.
Професійне відбілювання зубів – це висвітлення зубів на декілька тонів. На зубки наносять спеціальний гель, який витісняє темний пігмент.

Причини потемніння зубів:

Внутрішнє – надлишок фтору, ушкодження зуба або потемніння, викликане природнім процесом старіння.
Поверхневе – фарбування зубів чаєм, кавою, червоним вином, тютюном.
ЮЛІЯ КУЧИНСЬКА, ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ:
У «Сучасній Сімейній Стоматології» відбілювання зубів проводимо безболісно та дуже швидко. Пацієнту попередньо визначаємо колір зубів для того, щоб потім можна було порівняти результат «До» та «Після». Після цього наносимо ековідбілювальний гель. Пацієнт сидить у кріслі відпочиває та переглядає фільми. Процедура з нанесення гелю проводиться тричі і дає миттєвий результат.
Через дві години після процедури ваші зубки стануть ідеально білими!
Ефект після відбілювання – три роки!
За словами Юлії Кучинської, під час процедури лікар добирає найбезпечніші компоненти як для відбілювання зубів, так і для організму в цілому. Саме тому процедура й отримала назву Ековідбілювання. Воно є найбільш безпечним та ефективним, не пошкоджує зубну емаль, не впливає на чутливість зубів. Процедура є абсолютно безболісною.
Після відбілювання лікарка радить:
1)Чистити зуби двічі на день;
2)використовувати якісну зубну щітку та пасту;
3)користуватись флосом (зубною ниткою);
4)двічі на рік відвідувати стоматолога.
«Відбілювання зубів – це чудова можливість швидко отримати білосніжку усмішку без шкоди для зубів! І якщо ви будете дотримуватись простих рекомендацій стосовно догляду за відбіленими зубками, то ваша нова усмішка буде радувати вас і оточуючих досить тривалий час», – говорить Юлія Миколаївна Кучинська.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

ВАЛЕРІЯ, СТУДЕНТКА:
Із самого дитинства я комплексувала через свої зуби, а саме через їхній колір. І наважилась щось змінити тільки перед переїздом у велике місто, коли я вступала до ВНЗ. Майбутня професія з якою я хочу пов’язати своє життя – журналістика, а там відповідно усмішка відіграє важливу роль, аби люди більше звертали увагу на тебе, довіряли тобі і звісно, що це більш красиво для камери. Після процедури відбілювання моє життя змінилося: я перестала комплексувати, стала впевненішою, не боюся усміхатися. Я стала більш відкритою.
ОЛЕГ, ПРИВАТНИЙ ПІДПРИЄМЕЦЬ:
Спілкування з людьми по роботі та з друзями. Раніше я дуже комплексував стосовно кольору своїх зубів. Після процедури відбілювання моя усмішка влаштовує мене на 100%. Мені легко і комфортно спілкуватись із людьми. Я просто усміхаюся і радію життю.