Відбілювання зубів: розвінчуємо поширені міфи

Відбілювання зубів – естетична стоматологічна процедура, яка стала популярною на українському ринку не так давно. Раніше про створення по-справжньому білозубої усмішки, мов у екранних зірок, ми могли лише мріяти. І через те, що люди не мали достатньо інформації про новинку, процедура обросла цілою купою міфів і легенд. Пропонуємо розвіяти найпопулярніші з них і подивитися на відбілювання зубів з іншої сторони.

Шкідливість

Насправді, відбілювання зубів у плані небезпечності – те ж, що й фарбування волосся. Звісно, що відбувається певний хімічний вплив, але чому ж перукарська процедура не здається такою ж страшною? Під час зміни кольору зубів технологія спрямована відбілити саме пігмент, отже емаль не може постраждати. Єдина небезпека – можливість побічних ефектів у виді підвищеної чутливості чи запалення. Але якщо ви здійснюєте цю процедуру в кваліфікованого стоматолога, який використовує спеціальні гелі – таких проблем немає бути.

Біль

Перед, безпосередньо, процедурою, слід зробити професійну чистку зубів, аби відбілювання було спрямовано на пігмент, а не на наліт. Саме на цьому етапі ви можете відчути певний дискомфорт чи біль. Саме ж відбілювання – абсолютно безболісне.

Білосніжність

Вчені довели, що природний ідеальний білий колір емалі – явище надзвичайно рідкісне. За допомогою відбілювання можна відбілити зубки до 8 тонів. Білосніжну усмішку можуть мати навіть ті пацієнти, у яких від природи зубки жовтуваті.

Вічність ефекту

Термін дії процедури багато в чому залежить від звичок, уважності, особистої гігієни, способу життя пацієнта. Факт залишається фактом – із часом зуби тьмянішають через вживання кави та вина, соків, продуктів із сильними фарбуючими властивостями. Три кити у справі збереження ефекту відбілювання – відмова від шкідливих звичок, здоровий спосіб життя, правильний догляд за ротовою порожниною.

Не бійтеся пробувати щось нове і навіть здійснювати дитячі мрії через дурні стереотипи – часом міфи виявляються всього лиш плодами поверхневих знань про проблему і дезінформацією.

У «Сучасній Сімейній Стоматології» ми використовуємо новий найбільш ефективний і безпечний метод відбілювання, який опанований у США.

Еко-відбілюванння, яке ми пропонуємо своїм пацієнтам:

Найбільш безпечне й ефективне;

не пошкоджує зубну емаль;

відбілює зубки на декілька тонів, а не просто повертає природну білизну

не впливає на міцність та чутливість зубів;

відбілює навіть жовтуваті від природи зубки;

не має побічних ефектів;

відбілювання має довготривалий ефект;

дає моментальний результат: через дві години після процедури ваші зубки; стануть білосніжними!

не вимагає особливого догляду

процедура абсолютно безболісна!