Види найбільш популярних і затребуваних стоматологічних послуг

Однією із затребуваних послуг на ринку стоматологічних процедур є відбілювання зубів. В даний час розроблено і застосовується велика кількість методів проведення відбілювання зубів, вибір яких визначається стоматологом в залежності від ступеня відбілювання, місця проведення та характеру проведеної процедури.

Відбілювання зубів air flow представляє найбільш безпечний метод проведення процедури усунення відкладень на зубній емалі, а також характеризується швидкістю  послуги. В основі використовуваної технології лежить усунення з поверхні зубів відкладень, всіляких бактерій і нальоту, який і призводить до зміни кольору зубів до жовтуватого або коричневого відтінку. Після усунення з зубної емалі сторонніх елементів колір зубів відновлюється до початкового відтінку, надаючи усмішці природну білизну.

Проведення процедури відбілювання зубів здійснюється з використанням спеціального апарату, який під високим тиском подає на поверхню зубів лікувальну суміш, що складається з бікарбонату натрію з компонентами повітря. Така технологія дозволяє усунути всі компоненти на зубах безболісно і досить швидко.

Відбілювання зубів air flow дозволяє вирівнювати поверхню зуба, виконуючи функції шліфування емалі. Для закріплення ефекту відбілювання поверхню зубної емалі покривається спеціальним лаком з підвищеними захисними властивостями. Тривалість процедури займає близько 30 хвилин, а ефективність процедури вже можно помітити з моменту завершення процедури.