Як не зіпсувати зуби цигарками?

Усім відомо про шкідливий вплив тютюну на організм людини. На жаль, першими під удар потрапляють зуби. Пропонуємо вам перелік неприємних речей, які трапляються з зубками внаслідок паління. А також шляхи відновлення здоров’я ротової порожнини курців.

Зміна кольору зубів

Ця естетична проблема є першим наслідком довготривалого паління. Компоненти тютюнового диму накопичуються на емалі і викликають потемніння зубів. Є декілька способів повернути колишню білосніжну усмішку:

*користуйтесь спеціальними зубними пастами для людей, що палять або

*регулярно відбілюйте зуби у стоматолога.

Перший спосіб не допоможе повністю повернути колишній колір зубів, а от друга процедура більш ефективна.

Захворювання ясен

Складові, що містяться у цигарках погіршують кровообіг у яснах, що призводить до атрофії їх слизової оболонки. Цей процес, у свою чергу, провокує появу хронічних захворювань зубів. Їх можна позбутися за допомогою хірургічного втручання, але хімікати, які містяться у тютюні уповільнюють процес одужання. До того ж, з’являється можливість негатвних наслідків і ускладнень після операції.

Втрата зубів

На жаль, досліди довели, що 41% любителів тютюну повністю втрачають зуби після 65 років. Натомість, ті, хто не палять зіштовхуються із цією проблемою удвічі рідше.

Методи повернення краси ротової порожнини відомі – можна поставити коронки, що або імітують здорові «рідні» зуби, або приховують дефекти невиліковних деформованих зубів.

Але не слід нехтувати здоров’ям ротової порожнини, незалежно від того, чи маєте ви тютюнову залежність, чи ні. Краса полягає у догляді, увазі та гарній звичці вчасно помічати проблему та звертатися до спеціаліста. Здорових вам зубів і гарних усмішок!