Зубна імплантація в Черкасах від Сучасна Сімейна Стоматологія

zubna-implantatsiya-v-cherkasah-sss

Зубна імплантація в Черкасах більш популярна, ніж традиційне протезування. Спеціалісти клініки «Сучасна Сімейна Стоматологія» з метою надання ефективної індивідуальної допомоги пацієнтам, що втратили одну або декілька одиниці зубного ряду, використовують сучасну методику відновлення зубів методом імплантації.

Суть методики в тому, що на місці відсутнього зуба встановлюється титановий імплантат. Він вживлюється безпосередньо в кісткову тканину, замінюючи зубний корінь. На такий штифт лікар кріпить коронку необхідної форми та кольору, дублюючи втрачений зуб.

Імплантати – це надійна опора для протезів, що знімаються, а також для тих, що встановлюються стаціонарно. Такі зубні протези повністю відновлюють форму видалених зубних одиниць та їх функції.

Класична імплантація передбачає встановлення інноваційного зубного протезу після того, як на місці відсутнього зуба утворилася лунка, заповнена новою кісткової тканиною. А як відомо, загоєння довготривалий процес, яки може тривати до півроку.

Зубна імплантація в Черкасах – це, звичайно, прогресивний метод відновлення зубного ряду. Розроблено велику кількість як бюджетних, так і дорогих протезів вказаного типу. Лікарі «Сучасної Сімейної Стоматології» у кожному конкретному випадку в залежності від клінічної ситуації рекомендують пацієнту перелік найбільш ефективних варіантів задля вибору найкращого.

У чому полягають переваги імплантації:

  • завдяки встановленню імплантатів уникають дефектів зубного ряду, замінюючи відсутні одиниці адаптованими протезами. Вони можуть мати різну конструкцію, локалізацію розташування, але у будь-якому випадку за умови встановлення імплантатів уникають обточування (препарування) тих зубів, які розташовані поруч;
  • конструкція імплантату надійно фіксує в ротовій порожнині й частково, і повністю знімні протези;
  • оскільки імплантати встановлюються безпосередньо в щелепну кістку, їх наявність сприяє призупиненню атрофії кісткової тканини на місці втраченого зуба;
  • якщо є потреба повного відновлення зубного ряду, імплантація дає можливість встановлення незнімних конструкцій та заміну всіх відсутніх зубів.

Крім того, потрібно знати, що імплантати – це «вічні» конструкції: вони не виходять із ладу. Більш того, коронки, які кріпляться на штифт, за бажання можна знімати та замінювати на інші.

Після проведення процедури встановлення імплантату пацієнт повинен максимально уважно дотримуватися правил гігієни ротової порожнини. Рекомендовано один раз в півріччя звертатися до лікаря з метою проходження необхідних стоматологічних процедур. На контрольний огляд до імплантолога слід записуватися раз на рік.

Отже, якщо вас цікавить саме такий спосіб заміни втрачених зубів як імплантація, спеціалісти «Сучасної Сімейної Стоматології» зможуть запропонувати найкращі протези, які повністю замінять вам втрачені зуби і будуть виглядати естетично! На вас чекає найкраща зубна імплантація в Черкасах!

Записатися на прийом ви можете за посиланням:
https://sss.ck.ua/kontakty
Наша адреса:
м.Черкаси,
вул. Надпільна (Ільїна), 289/1
Контактні тел.:
(0732) 51-20-20;
(0682) 51-20-20;
(0500) 51-20-20.
Приєднуйтесь до нас у соц.мережах:

nam-10-rokiv-facebook_sss  nam-10-rokiv-Instagram_sss

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *