Зубні імпланти. Інтерв’ю провідного імплантолога та коментарі пацієнтів

За офіційною статистикою кожен третій українець у 25 років уже недолічується одного-двох зубів, у 50 років немає половини зубів, а в 70 лишається практично беззубим. За якістю усмішки Україна на останніх місцях у світі – так званий індекс DMFT (співвідношення втрачених, занедбаних і запломбованих зубів). Україна опинилися позаду Білорусі, Індії і Зімбабве, гірші справи хіба що в Македонії і Габоні. Найкращі ж зуби у датчан, німців і сингапурців, – повідомляє tsn.ua.

Українці не лікують вчасно зубки, а вже потім, коли немає, що лікувати і немає чим пережовувати їжу, намагаються надолужити втрачене і шукають способи відновлення зубів. Володимир Ахрамчук, головний лікар «Сучасної Сімейної Стоматології», провідний хірург-імплантолог розповів, як на сьогоднішній день можна знову без проблем усміхатися і відчувати справжній смак їжі.

ВОЛОДИМИР АХРАМЧУК: Замінити один або декілька відсутніх зубів можна за допомогою змінного протезу, мостів або імплантів. У нашій клініці ми надаємо перевагу імплантації.

Зубний імплант – це гвинт, який за допомогою хірургічних методів вживлюють у щелепу на місце відсутнього зуба. Імплант у подальшому обростає кісткою і стає надійною опорою для подальшого зубчика. Імпланти виготовляють із біоінертних матеріалів, які є безпечними для організму людини.

Найбільшими перевагами зубних імплантів є те, що:

1) за правильного догляду вони – довговічні;

2) під час імплантації не потрібно обточувати сусідні зубчики;

3) зуб на імпланті має вид справжнього, і пацієнт його відчуває, як свій;

4) імплант починає знову навантажувати кістку, тому лише він може зупинити процес руйнування кісткової тканини в місці відсутнього зуба;

5) операція з встановлення імплантів – безболісна й не потребує багато часу.

Етапи імплантації:

Для того, щоб отримати зуб на імпланті необхідно пройти декілька етапів:

1)Спочатку пацієнт приходить до нас на консультацію, лікар проводить повний огляд, визначає, які є протипоказання в пацієнта.

2) Проводимо ретельну діагностику.

3) Плануємо операцію

4) Вживлюємо імплант. Операція проходить проходить швидко і безболісно. Під час процедури ми використовуємо спеціальні анестетики, які знімають усі больові відчуття.

4) Фіксуємо на імплант абатмент, який є з’єднувальною ланкою між імплантом і коронкою.

5) Добираємо і фіксуємо коронку. І від нас пацієнт уже йде зі своїм зубом!

Після операції із імплатації слід дотримуватися таких рекомендацій:

 

  • Уникайте контакту з операційною зоною, тобто не чіпайте руками місце, куди вживали імплант.
  • Перші сім днів після операції вживайте м’яку їжу.
  • Обмежте фізичні навантаження.
  • Не переохолоджуйтесь і не перегрівайтеся.
  • Вживайте препарати, які виписав лікар.

У «Сучасній Сімейній Стоматології» операцію з імплантації проводять у окремому хірургічному залі за всіма європейськими стандартами. Під час процедури лікарі використовують лише перевірені й надійні імплантологічні системи. Адміністратори клініки протягом тижня телефонують пацієнту і цікавляться його самопочуттям.

Відгуки пацієнтів:

ОЛЕКСАНДРА КЛІМОВІЧ, пенсіонерка

Одного разу я йшла містом і побачила вивіску «Сучасна Сімейна Стоматологія». Думаю, ну якщо «сімейна», то мені потрібно туди звернутися. Тільки-но я переступила поріг, мене привітливо зустріли дівчатка-адміністратори, і я зрозуміла, що це моя клініка. І коли мені назначили час і дату відвідати лікаря, я сіла в крісло, і лікар мені зробив огляд порожнини рота і сказав, що мені потрібно зробити імплантацію і нарощування ясен. Це все було без болю, ввічливо, і це все я пройшла.

Так що не треба боятись, все без болі, швидко, якісно, і зручно для пацієнта. Після того як мені вживили 8 імплантів і наростили ясна, у мене життя змінилося в дуже хорошу сторону. Я перестала комплексувати і тепер дарую свою білосніжну усмішку рідним і друзям.

СВІТЛАНА ОСТРЯНІНА, громадська активістка

Усмішка – це візитна картка людини. У мене була мрія мати голлівудську посмішку, і в цьому мені допомогла «Сучасна Сімейна Стоматологія». Тут мені надали якісні стоматологічні послуги. Я до цього не боялася лікарів, але тут було наскільки приємно, комфортно і безболісно, що я просто закохалася в цих стоматологів!».

ОКСАНА ФЕДОРЕНКО, мама двох дітей

У мене є двоє чудових маленьких діток. І під час другої вагітності у мене почалися проблеми з зубками. Один зуб дуже болів і з часом почав хитатися. Мені порадили звернутися в клініку «Сучасна Сімейна Стоматологія». Нажаль, хворий зуб довелося видалити, а на його місце мені поставили імплант. Я дуже хвилювалася, боялася як пройде операція. Але це були тільки страхи і побоювання. Операція пройшла швидко. Мені дуже все сподобалося. Все було якісно. Я дуже задоволена лікарем-імплантологом Володимиром Ахрамчуком, який швидко розвіяв усі страхи. На даний момент я маю здоровий, повноцінний зуб. Я дуже задоволена і всім рекомендую.

Якщо у вас є питання стосовно імплантації – телефонуйте за номерами, що подані нижче, або онлайн записуйтесь на консультацію.