Установка брекетів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Брекети металеві 8000 грн.
Брекети керамічні 9000 грн.
Брекети сапфірові 11000 грн.
Брекети самолігуючі (різний матеріал) 18000 – 25000 грн.
Брекети Damon Clear mini 10000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Статистика стверджує, що більше половини людей на Землі мають неправильний вроджений або набутий прикус. Для його виправлення клініка “Сучасна сімейна стоматологія” пропонує найнадійніший, безпечний метод – брекети (Черкаси).

Що це таке?

Ортодонтический апарат являє собою незнімну конструкцію, що складається з декількох елементів:

  • невеликих замків, приклеєних до кожного зуба;
  • ортодонтична дуга яка поступово вирівнює зубний ряд.

Хоча ідея апарату виникла ще в далекому 1886 році, завдяки стрімкому розвитку технологій метод набув нових форм, озброївся більш легкими і привабливими матеріалами.

Що пропонує наша клініка?

Відвідайте ортодонта, проконсультуйтеся, лікар складе оптимальну програму лікування. Установка брекетів в Черкасах передбачає кілька видів систем:

  1. Класичні металеві брекети (лігатурні і безлігатурні). Лігатури трохи дешевше і можуть бути різних кольорів, що привертає увагу підлітків. Такі системи використовуються для незначної корекції прикусу. Самолігуючі брекети більш комфортні. Їх особливість полягає у відсутності стандартного кріплення замків. Дуга фіксується в пазах за допомогою непомітних засувок і кліпс. Вони легко встановлюються і простіше знімаються. З їх допомогою вирівнювання проходить швидше, рідше доведеться відвідувати лікаря. Рухома дуга не викликає неприємних відчуттів під час тиску на зуби.
  2. Керамічні брекети, більш естетичний варіант, володіють тим же функціоналом, що і металеві, але практично непомітні. Досвідчені фахівці нашої клініки так підберуть природний відтінок, що візуально система буде зливатися з зубами. Для тих, кого бентежать залізні дужки, підійдуть ідеально. Можуть бути лігатурними і самолігуючі.
  3. Сапфірові брикети – абсолютно прозорий аналог керамічних. Атравматично і гіпоалергенна конструкція відмінно впорається з найскладнішою проблемою зубного ряду.
  4. Лінгвальні брекети кріпляться на внутрішню сторону зубів і тому абсолютно не видно. Під час звикання може виникнути проблеми з дикцією, але людям, яким дуже важливо завжди виглядати респектабельно така конструкція – справжня знахідка.

При необхідності лікар може запропонувати комбіновану систему.

Запишіться на прийом в клініку “Сучасна сімейна стоматологія”, трохи зусиль, терпіння і Ви назавжди позбавитеся від неприємної проблеми.