Чищення зубів в Черкасах

500 – 2000 грн

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Чищення зубів 390 – 2000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Про те, що чистити зуби необхідно як мінімум два рази на день, знають навіть діти. Але питання правильної чистки зубів (Черкаси) зводиться не лише до цього. Необхідно правильно підібрати зубну щітку, зубну пасту, нитку для чистки зубів, ополіскувач для порожнини рота і інше, а також ретельно проводити процедуру чистки зубів з брекетами.

Крім правильного щоденного догляду не варто забувати і про регулярні візити до стоматолога. Приходити до лікаря необхідно не лише з проблемою, але і для профілактичного огляду, можливо, Вам необхідна буде професійна чистка зубів у стоматолога. Привчати до цього потрібно з самого дитинства, адже, не дивлячись на те, що молочні зуби у дітей будуть змінюватися, їм необхідний не менш ретельний догляд.

Регулярна гігієна ротової порожнини

Навіть правильний догляд за порожниною рота не виключає виникнення нальоту і зубного каменю, які є основною причиною багатьох стоматологічних захворювань, запалення ясен і неприємного запаху з рота. Зазвичай наліт з’являється в важкодоступних місцях (сприяє його утворенню скрученість зубів). Щоб уникнути проблеми, необхідно мінімум раз на півроку проводити чистку зубів в стоматологічній клініці. Профілактична чистка нальоту і зубного каменю приємніша, ніж лікування серйозних захворювань. «Сучасна Сімейна Стоматологія» пропонує найсучасніші методи профілактики, такі як: гігієна порожнини рота за допомогою ультразвукового скейлера, чистка зубів Air Flow (Аір Флов), герметизація фісур і інше.

Професійне чищення зубів має ряд переваг:

  • знищення бактерій і створення несприятливих умов для їхнього розмноження
  • безпечна і щадна чистка не пошкоджує зубну емаль і не викликає неприємні відчуття
  • полірування робить зуби гладенькими і естетично ідеальними
  • наліт не утворюється протягом тривалого періоду

Практика свідчить, що регулярна ультразвукова чистка зубного каменю повністю позбавляє від необхідності лікувати зуби.

В перекладі з англійської Air-flow означає “потік повітря”- це сучасний щадний метод чистки зубів з ефектом відбілювання емалі. Він базується на очищенні зубів за допомогою спеціальної лікувальної речовини, яка подається під великим натиском в сполученні з водою. За рахунок цього спеціаліст може очистити найнедоступніші місця, повністю підготувати порожнину рота до майбутнього лікування, вирівнювання, протезування і т. п.

Одним з найбільш ефективних методів профілактики, на сьогоднішній день, є герметизація фісур – борозен і поглиблень на поверхні зубів. Після професійної чистки, лікар заливає жувальні поверхні зубів спеціальним матеріалом, який запобігає потраплянню бактерій і розвитку карієсу в постійних зубах. Цей метод дуже ефективний для зубів, що нещодавно прорізалися у дітей.

В “Сучасній Сімейній Стоматології” Вам не лише проведуть необхідні процедури з профілактики у вигляді Dental-spa процедур, але й нададуть індивідуальні рекомендації з підбору засобів для догляду за порожниною рота, покажуть правила гігієни, порекомендують необхідну дієту.