Чищення зубів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Чищення зубів 800 – 2500 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Щодня наші зуби протистоять агресивним атакам бактерій і шкідливих мікроорганізмів. Допомогти їм залишитися здоровими, знизити ризик захворювань допоможе професійна чистка зубів у стоматолога. Клініка “Сучасна сімейна стоматологія” виконує цю процедуру на високому професійному рівні. Чищення зубів (Черкаси) включає:

  • видалення зубного каменю за допомогою ультразвукового скейлера;
  • зняття пігментного нальоту методом Air Flow;
  • реміналізацію і фторування.

На відміну від хімічних або механічних методів ультразвукова чистка безпечна і безболісна, не викликає ніяких алергічних реакцій. Наявність імплантів, коронок не є протипоказанням. Доктора клініки використовують якісні полірувальні пасти з шоколадним або фруктовим смаком. Насиченість фтором скріплює зубну емаль. Процедура займає не більше 40 хвилин, повертає білизну і блиск зубах, диханню чистоту і свіжість.

Кому і коли необхідна професійна чистка зубів у стоматолога?

Досвідчені стоматологи радять проводити її двічі на рік, починаючи з перших років життя. Навіть молочні зуби потребують професійного догляду. Від їх міцності залежить здоров’я постійних зубів. Під час профілактичного обстеження лікар може виявити і усунути перші ознаки карієсу або запалення м’яких тканин.

Тим, хто курить, вживає багато кави або ж має стоматологічні проблеми, бажано відвідувати лікаря один раз на три місяці.

Чищення зубів Air Flow, інноваційна безконтактна методика, рекомендується для:

  • усунення м’якого нальоту, каменів;
  • відбілювання;
  • профілактики карієсу і захворювань ясен;
  • перед протезуванням, імплантацією, оперативним втручанням.

При ортодонтичному лікуванні складно якісно виконувати гігієнічні процедури. На замочках конструкцій осідають мікроби, тому чистка зубів з брекетами обов’язкове. Апарат під тиском подає на зуби суміш води і нешкідливих абразивних речовин, ретельно очищаючи все порожнини, видаляючи плями і потемніння, повертаючи здоровий блиск і білизну емалі. Чищення зубів Air Flow не викликає неприємних відчуттів.

Крім якісного лікування, в клініці створена затишна атмосфера. Привітний, доброзичливий персонал, який досконало володіє своєю справою, завжди готовий проконсультувати з усіх питань.