КТ щелепи в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Комп’ютерна томографія щелепи Уточніть актуальну ціну у лікаря

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Томографія щелепи, прогресивний метод променевої діагностики, застосовується для вивчення анатомічної будови зубів пацієнта, коренів, каналів, стану кісткових тканин. У клініці “Сучасна сімейна стоматологія” кт щелепи (Черкаси) успішно виконується дітям і дорослим, перед проведенням остеопластики, синус-ліфтингу, імплантації та інших операцій. На відміну від звичайного рентгенівського дослідження комп’ютерна діагностика надає доктору чітке, об’ємне тривимірне зображення, без спотворень і похибок, яке можна повернути під будь-яким кутом. Це дозволяє побачити найменші відхилення від норми. При цьому доза опромінення в десятки разів менша.

3д знімок щелепи дозволяє лікарю:

  • виявити розташування не прорізалися зубів, ранній розвиток прихованого карієсу, кістково дистрофічних, пухлинних процесів;
  • вивчити вроджені аномалії, травматичні ушкодження, запальні процеси;
  • оцінити ступінь ураження кістки;
  • змоделювати імплантацію;
  • проконтролювати якість пломбування.

Кт верхньої і нижньої щелепи

Кт знімок щелепи не вимагає підготовки. Потрібно тільки зняти всі металеві предмети. Пацієнта просять дві хвилини посидіти нерухомо з заплющеними очима, не ворушачи язиком, губами і не роблячи ковтальних рухів. Апарат, обертаючись навколо голови людини, робить величезну кількість знімків в різних площинах. Програма аналізує отриману інформацію і вже через 10 хвилин видає результат, який зберігається в базі клініки. Пацієнту надається диск із записом.

Кт верхньої щелепи показує справжній стан тіла і чотирьох відростків, а також прилеглих кісткових і порожнинних структур.

Процедура безболісна і безпечна.