Стоматологія для дітей в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Послуги дитячого стоматолога Лікування карієсу – 1000 грн.

Дитяча чистка – 800 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Все найкраще для маленьких пацієнтів пропонує приватна дитяча стоматологія «Сучасна сімейна стоматологія»:

  • інноваційне обладнання;
  • передові, безпечні методики діагностики, лікування і профілактики;
  • спеціально розроблені для дітей інструменти і препарати.

Стоматологія для дітей виконує повний комплекс послуг. Швидко, безболісно і ефективно лікуємо захворювання зубів і пародонту, виправляємо прикус, вроджені та набуті проблеми розвитку зубощелепної системи. Не варто відтягувати візит до лікаря, сподіваючись, що уражені карієсом молочні зубки змінять здорові, рівні красені. Краще з раннього віку привчити дитину піклуватися про власне здоров’я.

Уважний, висококваліфікований дитячий стоматолог (Черкаси) вміє завойовувати довіру самого примхливого або переляканого малюка. Він невимушено втягне непосиду в цікаву гру, процедура буде сприйматися як важлива переможна місія. У дружній бесіді дитина також навчитися правильно доглядати за зубами і яснами.

З підлітками дитячий лікар стоматолог працює за спеціальними протоколами, професійно змітаючи все забобони і емоційну не впевненість. Встановлені нами прикольні брикети підкреслять бунтарську індивідуальність власника.

Особливу увагу дитяча зубна стоматологія приділяє діагностиці. Для встановлення точного діагнозу, дбайливого лікування фахівці використовують 3D томограф, дентальний мікроскоп, сертифіковані знеболюючі засоби. Можливо лікування уві сні. Суворе дотримання санітарних норм та стерилізація виключають можливість ускладнень.

Упевнена в високому професіоналізмі своїх докторів клініка всім пацієнтам надає 100% гарантію.