Установка Елайнерів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Елайнери (ретейнер ортодонтичний)  2500 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Новий, безпечний, естетичний метод виправлення прикусу у дітей і дорослих не випадково стрімко набирає популярність. У порівнянні з класичними брекет – системами еластичні, прозорі елайнери для зубів мають масу істотних переваг:

  • вони практично не видимі;
  • відсутня дискомфорт від постійного перебування в ротовій порожнині металевої конструкції;
  • не спотворюється мова;
  • немає обмеження в продуктах харчування, так як перед їжею можна їх зняти;
  • набагато простіше утримувати в чистоті;
  • міцний, пружний матеріал не подразнює слизову, не дряпає зубну емаль.

Виготовляються індивідуально з застосуванням комп’ютерних 3D технологій. При цьому враховуються фізіологічні особливості кожного пацієнта, тому елайнери на зуби сідають ідеально. Легко знімаються і надягають. Такий метод рятівний для підлітків. На відміну від металевих дужок, що викликають глузування однолітків, пристрій не помітно для оточуючих.

Завдяки клініці “Сучасна сімейна медицина” в нашому місті теж з’явилася можливість встановити елайнери (Черкаси) і без переживань і комплексів вирішити цілий ряд проблем:

  • неправильний ріст одного або декількох зубів;
  • нерівний або випирає ряд;
  • скупченість або наявність щілин.

Досконало володіючи інноваційними методиками корекції різних аномалій прикусу, ортодонти нашої клініки успішно виконують вирівнювання зубів елайнери в Черкасах. Використовують тільки якісні, які не викликають алергію, препарати та матеріали. Завдяки 3D моделювання кожен пацієнт вже на першому відвідуванні лікаря може побачити очікуваний результат лікування.

Як виготовляються елайнери на зуби?

Після діагностики фахівці за допомогою спеціальної стоматологічної програми, 3D сканера розраховують траєкторію щелеп, враховують розміри зубів, інші необхідні параметри. Найчастіше, під час лікування потрібно кілька наборів кап, які змінюють один одного, у міру вирівнюючи зубного ряду.

Перед тим, як вперше одягти елайнери на зуби, дуже важливо повна відсутність стоматологічних захворювань, тому при необхідності лікар призначить необхідні лікувальні або профілактичні процедури.

Тривалість лікування залежить від складності, становить від 8 місяців до 1,5 років. Головне, суворо дотримуватися лікарських рекомендацій і все вийде.