Естетична реставрація зубів у Черкасах

2450 грн

Естетична реставрація зубів  – це відновлення структури природнього зуба через повну імітацію тканин зуба фотополімерними матеріалами. Сучасна художня реставрація зубів  – безболісна процедура.

Особливість естетичної реставрації в тому, що вона відбувається одномоментно, тобто людина може прийти в клініку, провести в кріслі у стоматолога якусь кількість часу і вийти з новою посмішкою.

В «Сучасній Сімейній Стоматології» за один прийом у лікаря можливо відновити навіть декілька зубів, і посмішка пацієнта стає гарною і природньою.

Реставрація зубів доцільна, коли необхідно відновити або змінити форму, колір зуба. При цьому зуб залишається живим, тобто нерв із зуба видаляти не потрібно.

Метод реставрації зубів полягає у відновленні пошкодженого зуба безпосередньо в порожнині рота наногібридним фотополімерним матеріалом. Завдяки широкій кольоровій палітрі, ці матеріали дозволяють підібрати натуральний колір зуба, що реставрується.

Эстетическая реставрация зубов

Втручання спеціаліста показано в таких випадках:

  • темні плями на емалі
  • зміна кольору одного зуба. Найчастіша причина – старі пломби, також зуб може потемніти після пломбування каналів. Художня реставрація зубів вирішує цю проблему.
  • відколи зубів
  • ураження карієсом.

Яка саме реставрація зубів необхідна, може визначити лише спеціаліст під час огляду.

Стоматологічний прийом в «Сучасній Сімейній Стоматології», ведеться лише з асистентом – “в чотири руки”, що забезпечує європейські стандарти якості лікування і стерильності.

Майстерність кваліфікованих стоматологів клініки швидко і надовго може відновити чудову посмішку, а з нею і впевненість в тому, що Ви завжди справите гарне враження.