Естетична реставрація зубів у Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Художня реставрація 2800 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

У сучасному світі чарівна усмішка – шлях до успіху. Подарувати квиток на цей шлях покликана художня реставрація зуба (Черкаси). Якщо вашу посмішку псують:

  • відколи, тріщини;
  • потемніння старих пломб;
  • плями, пігментація емалі та дентину;
  • занадто широкі проміжки між зубами, зверніться в клініку “Сучасна сімейна стоматологія”.

Естетична реставрація передніх зубів – справжнє мистецтво. Відновлені зуби ні формою, ні відтінком не відрізняються від натуральних, зберігають всі свої функціональні властивості. Досвідчені, висококваліфіковані доктора клініки за допомогою інноваційного стоматологічного обладнання, медичного інструментарію останнього покоління працюють віртуозно. Щадні маніпуляції припускають зняття мінімуму зубної тканини, тому чутливість не підвищується. При цьому природні бороздочки, горбки, поглиблення будуть відтворені в первозданному вигляді.

Художня реставрація зубів проводиться двома способами:

  • пряма (шліфування, нарощування, корекція), виправляє незначні дефекти форми без виготовлення додаткових конструкцій, виконується за один візит;
  • не пряма, застосовується в разі, коли пацієнт потребує попереднього лікуванні або установці вінірів, вкладок.

Вініри, найтонші накладки з металокераміки або діоксиду цирконію, рекомендуються тим, кому потрібна кардинальна реставрація емалі зубів. Стоматолог знімає зліпок, за допомогою спеціальної комп’ютерної програми проектується модель і в лабораторії клініки виготовляються вініри, максимально відповідні анатомічним особливостям пацієнта. Ретельно підібраний колір не буде виділятися з ряду, відсвічувати на сонці. Такий спосіб доцільний при нерівних поверхнях зубів і не красивих щілинах між зубами. Але при серйозних ортопедичних і ортодонтичних захворюваннях естетичне відновлення переднього зуба не допоможе.

Для багатьох людей середнього віку актуально омолодити посмішку. З віком виникає стирання емалі, з’являються щербинки. У таких випадках потрібна реставрація відколу зуба, відновлення затертих куточків, подовження передніх зубів. Завдяки майстерності наших професіоналів виходить приголомшливий anti-age ефект, людина виглядає молодшою на 10-15 років.

Вам не подобається відображення в дзеркалі, телефонуйте, ми можемо вирішити проблему за один сеанс. Ціна красивої посмішки зовсім не велика.