Лікування карієсу. Герметизація фісур в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Герметизація фісур у дітей 700 грн.
Лікування карієсу у дітей 1000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Фіссури – це природні бороздочки на жувальній поверхні зубів. Емаль у дітей досить тонка, її мінералізація відбувається тільки через два роки після появи корінних зубів. Якщо фісури занадто глибокі, гігієнічні процедури не дають потрібного ефекту і з’являються передумови до карієсу. Для створення бар’єру призначається герметизація дитячих молочних зубів. Все поглиблення вирівнюються, доглядати за порожниною рота стає набагато простіше. Тверді тканини насичуються фтором і стають міцнішими. Процедура абсолютно безболісна. Але діагностувати її необхідність може тільки досвідчений дитячий стоматолог.

У клініці “Сучасна сімейна стоматологія” герметизація фісур (Черкаси) виконується в кілька етапів:

  • зубки очищаються від нальоту, залишків їжі;
  • наноситься спеціальний гель;
  • поверхню просушується;
  • фісури заповнюються герметиком;
  • під дією ультрафіолету полімер застигає;
  • виконується полірування.

В якості герметика використовуються тільки високоякісні препарати, що містять фтор і кальцій, які сприяють живленню тканин, знижують ризик появи карієсу.

Карієс у дитини

Всі ми іноді піддаємося капризам улюблених чад і дозволяємо відкласти чистку або з’їсти зайві солодощі, забуваючи про підступний захворюванні. Карієс у маленьких дітей може виникнути в результаті не збалансовані харчування, вживання неякісної води, тривалого користування соскою або генетична схильність. Карієс на передніх зубах у дітей розвивається дуже швидко, через 3-4 місяці маленька плямка переростає в небезпечний пульпіт. Це пов’язано з незміцнілої емаллю, недосконалістю імунної системи малюків.

Батькам не варто піддавати своїх дітей настільки болючим випробуванням, своєчасна профілактика збереже їм здоров’я на все життя.