Установка капи на зуби в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Капи грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Капи для виправлення прикусу – це прекрасна альтернатива брекетів. Застосовуються при незначних дефектах прикусу. Являють собою прозорі ковпачки, виготовлені з біологічної силікону або пластику. Метод естетичний і безпечний. Надягають просто на зуби без застосування клею. Міцний, пружний матеріал не стирає емаль, що не ранить ясна. До них легко звикнути. І не дивно, вони:

  • не спотворюють дикцію;
  • не помітні оточуючим.
  • не викликають нудоту, неприємні відчуття.

Правильно виготовлені і встановлені апарати за допомогою не відчутного механічного впливу день за днем вирівнюють ряд. Носити їх потрібно 20 – 22 години на добу, знімаючи для прийому їжі і чищення зубів.

Які бувають капи для виправлення прикусу?

  1. Стандартні – виготовляються за усередненими параметрами щелепи. Не рекомендується при лікуванні серйозних дефектів.
  2. Термопластікові – надійні і досить ефективні. Перед надяганням опускаються в теплу воду, еластичний біоматеріал розм’якшується і щільно сідає на зуби.
  3. Індивідуальні (елайнери). Спеціально виготовляються для кожного пацієнта. Здатні відкоригувати досить складні випадки.

Індивідуальні капи для вирівнювання зубів в Черкасах за допомогою 3D технологій створюють досвідчені ортодонти клініки «Сучасній сімейної стоматології». Це дозволяє пацієнтові ще до початку лікування побачити, як буде виглядати результат. Визначити який саме вид підійде Вам або Вашій дитині здатний тільки кваліфікований ортодонт.

Клініка встановлює капи на зуби (Черкаси) як дорослим, так і дітям. Юним пацієнтам таке лікування показано у випадках, якщо:

  • потрібна підтримка для зміцнення результатів після зняття брекетів;
  • у дитини між передніми зубами видимий проміжок;
  • розширена або звужена зубна дуга;
  • зуби ростуть занадто щільно і збиваються.

Помітивши подібні ознаки, запишіться на прийом до ортодонта нашої клініки. Доктор проведе обстеження, визначить доцільність установки кап, вибере найбільш ефективний вид, складе програму лікування. При виявленні карієсу або інших стоматологічних захворювань призначить лікування, ремініралізацію емалі.

Крім високої якості, клініка пропонує кращі ціни на капи для вирівнювання зубів в Черкасах.