Кісткова пластика в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Кісткова пластика 5000 – 18500 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

У цій статті ми розповімо, що таке кісткова пластика (Черкаси) і в яких випадках вона необхідна. Відразу уточнимо, що недолік кісткової тканини для установки імплантів – дуже поширена проблема. Вся справа в тому, що відсутність жувального тиску негативно впливає на кістку, і вона поступово атрофується. Розсмоктування залежить від локації дефекту. На нижній щелепі, завдяки більшій щільності, процес починається через 6-12 місяців після видалення зуба. На верхній через два.

Кісткова пластика при імплантації зубів успішно долає раніше нерозв’язні завдання, дарує шанс повністю відновити жувальні функції, гарний зовнішній вигляд. У зв’язку з тим, що у кожної людини резорбція відбувається по-своєму, нарощування кістки щелепи виконується різними технологіями і матеріалами. Зовсім недавно для відновлення застосовували природну тканину самого пацієнта, забираючи її з області підборіддя. Зрозуміло, що така процедура була складною. Реабілітація затягувалася. Останні наукові досягнення кісткової імплатаціі, успішно використовуються професіоналами клініки “Сучасна сімейна стоматологія”, перетворили нарощування кісткової тканини в стоматології в максимально щадну процедуру. Для прискорення відновлення в клініці впроваджено метод А-PRF (застосування плазми крові самого пацієнта у вигляді мембран). При необхідності, щоб уникнути пошкоджень гайморових пазух, які з роками збільшуються, хірурги проводять сінусліфтінг.

  • закритий, показаний при товщині кістки більше 7 мм, триває 10-15 хвилин;
  • відкритий, призначається в більш складних ситуаціях, менше 7 мм, тривалість – одна година.

Суть маніпуляції: доктор піднімає дно пазухи і в простір, що утворився вводить спеціальний матеріал. Через кілька місяців формується власна кістка і можна встановлювати імпланти.

Під час процедури використовується якісне, ефективне знеболювання, за бажанням клієнта – медикаментозний сон.

Якщо Вам потрібно нарощування кісткової тканини на верхній і нижній щелепі, не турбуйтеся. Згідно зі статистикою майже 70% дентальних імплантатів встановлюють на попередньо нарощені ділянки. У нашій клініці кісткова пластика виконується лікарями вищої категорії із застосуванням передових методик. Стерильна, оснащена першокласним обладнанням операційна виключає можливість виникнення ускладнень. Вартість, хоч і залежить від ступеня атрофії і матеріалу, залишається досить демократичною.