Лікування карієсу зубів у Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Лікування карієсу  1750 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Що таке карієс і причини його виникнення відомі всім, але повністю захистити себе від його руйнує сили вдається не багатьом. Останні досягнення медицини підняли профілактику і лікування карієсу на новий, більш ефективний рівень. Інноваційне обладнання, прогресивні методики:

  • забезпечують безболісність процедури на будь-якій стадії захворювання;
  • виключають ускладнення;
  • скорочують час лікування і пов’язані з ним витрати.

Досвідчені доктора клініки “Сучасна сімейна стоматологія” виконують лікування карієсу під мікроскопом (Черкаси).

Як це відбувається?

Дентальний мікроскоп приніс в стоматологію справжню революцію. Пацієнт вже не сидить в страхітливому кріслі в напруженій позі, а зручно розташовується на комфортному матраці.

При звичайному способі фахівці покладаються тільки на власний зір і рентгенівський знімок. Візуальний огляд обмежений відображенням у дзеркалі. Мікроскоп збільшує картинку в 30-40 разів. Лікар отримує деталізоване зображення ротової порожнини, що дозволяє провести видалення карієсу максимально точно, не зашкодивши здоровим тканинам.

На будь-якій стадії захворювання:

  • початковій, коли на поверхні зуба з’являється невелика біла пляма демініралізаціі;
  • середньої тяжкості, при якій руйнується дентин і утворюється порожнина;
  • глибокого карієсу із запаленням судинно-нервового пучка пульпи, рентгенографічний контроль зводиться до мінімуму.

Завдяки якісній анестезії всі маніпуляції безболісні.

Лікування карієсу під мікроскопом (Черкаси) виключає ризик ускладнень і подальших рецидивів. Проводиться за участю асистента, який стежить за станом пацієнта, подає інструменти.

Пам’ятайте, хвороба не зникає сама по собі. Чим раніше ви звернетеся до стоматолога, тим якісніше та короткочасні буде лікування карієсу. Не чекайте гострого болю, телефонуйте, залишайте заявку на сайті. Майстерність наших лікарів врятує від видалення навіть безнадійні зуби.