Лікування пародонтиту. Плазмоліфтінг в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Плазмоліфтінг ясен  3000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Пародонтит – саме підступне зі стоматологічних захворювань. Розвиваючись непомітно для людини, він вражає тканини опорного апарату зуба. Причинами можуть бути:

  • не регулярний догляд за порожниною рота;
  • куріння, неправильний раціон харчування, що уповільнюють кровопостачання ясен;
  • дефіцит необхідних організму вітамінів і мікроелементів.

Не варто чекати гострого болю, поява перших симптомів (кровоточивості ясен, що неприємного запаху) повинні стати приводом візиту до лікаря.

У клініці “Сучасна сімейна медицина” лікування пародонтиту (Черкаси) здійснюється новим, комфортним, абсолютно безболісним методом. Структура, форма і колір ясен швидко відновлюються, імунітет зміцнюється за рахунок застосування власної плазми пацієнта. Присутні в ній тромбоцити нормалізують гемодинаміку, тканинне дихання і обмінні процеси.

Плазмотерапія ясен – найбільш ефективна, безпечна методика боротьби з пародонтитом. Перед процедурою доктор детально вивчає карту здоров’я.

Як проходить плазмоліфтінг ясен?

Після обстеження виконується забір крові, яка міститься в спеціальну центрифугу. Процес отримання плазми займає всього 10 хвилин. Цінну речовину, насичене тромбоцитами, вводиться в пошкоджені ділянки ясен. Для виключення дискомфорту під час мікроін’єкцій застосовується якісний анестезуючий гель. Природна регенерація клітин починається з перших хвилин. Залежно від тяжкості захворювання курс лікування складається з 1-3 сеансів, що проводяться протягом тижня. При необхідності через 6-12 місяців пародонтолог може повторити програму.

У нашій клініці плазмоліфтинг для ясен успішно застосовують для лікування:

  • гінгівіту;
  • інфекційного ураження м’яких і кісткових тканин;
  • паротондоза;
  • запалення стінок лунки видаленого зуба.

Процедура призначається і для прискорення загоєння після хірургічного втручання і в профілактичних цілях.

Тривалість однієї процедури не більше 30 хвилин, включаючи виготовлення речовини. Вартість цілком доступна. Безпека гарантована професіоналізмом докторів, інноваційним обладнанням і абсолютної стерильністю.