Лікування зубів під мікроскопом у Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Лікування каналів (мікроскоп) 4900 грн.
Лікування карієсу 2250 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

В наш дивовижний час вчені впроваджують нові науково – технічні знахідки в усі галузі медицини. Зовсім недавно в стоматології магія мікроскопа була підвладна виключно ендодонтії, а сьогодні лікування зуба під мікроскопом стало стандартом поважаючої себе клініки. Цифровий дентальний мікроскоп використовують з метою:

  • оперативно і точно визначити область поширення інфекції;
  • виявити мікроскопічні тріщини, відколи;
  • отримати багаторазово збільшене зображення розгалужень зубного кореня;
  • дбайливого чищення, обробки зубів;
  • більш ретельного обстеження кордонів препарування, граней коронки, рельєфу емалі.

Цифрова оптика гарантує ефективність лікування, покращує умови роботи лікаря, отже, якість і довговічність результату.

У клініці «Сучасна сімейна стоматологія» лікування зубів під мікроскопом (Черкаси) виконує бригада (доктор і асистент), що пройшла спеціальне навчання, що володіє досвідом роботи з хворобами різного ступеня складності. Чітка картинка ураженої області допомагає:

  • діагностувати карієс, інші захворювання на ранніх стадіях;
  • визначити анатомічні особливості порожнини;
  • впевнено і акуратно працювати з найтоншими каналами на всій їх протяжності;
  • виключити ризик невиправданих травм, помилок.

Як це відбувається в клініці “Сучасна сімейна стоматологія”?

Все починається з консультації зі знімками. При необхідності для встановлення діагнозу застосовують 3D комп’ютерну томографію. Доктор становить і погоджує з клієнтом план і вартість лікування.

Пацієнта саджають в зручне крісло, і починається справжнє чаклунство. Все, що стоматолог бачить в окуляр апарату, виводиться на монітор. Спостерігач за діями лікаря асистент своєчасно подає йому потрібні інструменти.

Під час лікування під мікроскопом використовуються спеціальні мікро інструменти, рекомендовані європейськими протоколами знеболюючі та дезінфікуючі препарати. Весь інструментарій стерильно упакований, попередньо оброблений в сучасній німецькій автоклаві з цифровим управлінням.

Нашим істинним професіоналам під силу навіть усунути чужі помилки. Адже яким би досвідченим ні лікар, існують проблеми, з якими не може впоратися традиційна стоматологія, лікування під мікроскопом виправить результат роботи наосліп.