Підрізання вуздечки язика і губи у дітей в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Підрізання вуздечки у дітей 1500 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

За статистикою кожна восьма дитина потребує корекції вуздечок. Тонкі складочки слизової грають в розвитку величезну роль, незначне відхилення їх розміщення призводить до:

  • проблемам з ковтанням і малюк не доїдає, повільно набирає вагу;
  • утруднюється дихання;
  • порушується дикція;
  • неправильно формується прикус.

У клініці “Сучасна сімейна стоматологія” підрізання вуздечки язика у дітей (Черкаси) виконується швидко, гранично акуратно і безболісно. Всі маніпуляції тривають не більше 5 хвилин.

Найчастіше підрізання вуздечки язика у дітей проводиться в самому ранньому віці (1 – 1,5 місяця). Уважним батькам помітити проблему не складно. Вуздечка повинна доходити приблизно до середини язика, її довжина становить 8 мм. Під час годування малюк клацає мовою, швидко втомлюється, вередує.

У віці 2-3 років попросіть дитину відкрити рот і доторкнутися кінчиком язичка до піднебіння. Якщо він не може цього зробити або йому боляче – невідкладно звертайтеся до дитячого стоматолога.

Підрізання вуздечки язика у дітей різного віку може відрізняється. Вона являє собою розсічення спеціальними ножицями або лазерним променем, в підлітковому віці додатково можливо буде потрібно логопедична допомога.

При нормальній довжині вуздечка верхньої губи вплітається на 5-8 мм вище передніх різців, нижньої – посередині щелепи і збігається з центральною лінією між різцями. Підрізання вуздечки губи у дітей призначається в 6-9 років, після повного формування постійних зубів. Немає сенсу коригувати її раніше, так як в період росту щелеп все може нормалізуватися.

Операція безболісна, складочки слизової не містять нервових закінчень, анестезія потрібно тільки під час накладення швів. Але що використовується в клініці першокласне лазерне обладнання виключає їх необхідність.