Підрізання вуздечки язика і губи в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Підрізання вуздечки язика і губи 1500 грн

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Наодинці з такою проблемою у батьків виникає маса питань: як, де і коли краще зробити операцію, наскільки це небезпечно, які можуть бути наслідки, чи не можна обійтися без хірургічного втручання?

Насправді, підрізання вуздечки язика і верхньої губи (Черкаси) короткочасна, малоінвазивна процедура. Досвідчені доктора клініки «Сучасна сімейна стоматологія» виконують її за кілька хвилин. Пацієнти не відчувають болю, операція не вимагає реабілітації.

Але якщо вчасно не підрізати вуздечку язика і верхньої губи, незначний дефект призведе до порушень дикції, дихання, жувальних функцій. У дитини неправильно сформується прикус, з часом кісткова тканина в точці кріплення почне спадати, що може призвести до виникнення захворювань пародонту.

Підрізання вуздечки язика

Нормальна довжина вуздечки язика дорослої людини 27-30 мм, у новонародженого – 8 мм. Сама вуздечка це особлива складочка слизової оболонки, яка розміщується по нижній центральній лінії язика. Навіть незначне зменшення (10-15 мм) або неправильне розміщення призводить до того, що малюк не може повноцінно харчуватися, часто плаче, втрачає вагу. Для забезпечення нормального розвитку пластика вуздечки язика призначається вже у віці 1 – 1,5 місяця. У такому випадку процедура безкровна, не вимагає анестезії і накладення швів. Виконується за допомогою стоматологічних ножиць або спеціального лазерного пристрою.

У дітей старшого віку операція по підрізання вуздечки язика набагато складніша. Це пов’язано з тим, що на другому – третьому році життя в будові вуздечки закінчується формування кровоносних судин. Вона знаходить м’ясистість, ущільнюється, з’являється необхідність накладення швів. Тому без якісного знеболювання і гемостазу вже не обійтися.

У нашій клініці також успішно виконується підрізання вуздечки язика у дорослих. Найчастіше це необхідно перед імплантацією або протезуванням, так як неприродна рухливість тканин зрушує протези нижньої щелепи під час прийому їжі або розмови.

Підрізання вуздечки верхньої губи

Пропорційне кріплення губ до щелепи теж здійснюється завдяки вуздечкам. При змиканні губи повинні повністю закривати зуби. Якщо це не так, вуздечка коротка або прикріплена занадто низько. Для усунення недоліку проводиться підрізання вуздечки верхньої губи. Щоб не пошкодити зачатки бічних різців операцію призначають після їх повного прорізування. Перед початком проводиться ортопантомограмма, результати якої дозволяють доктору чітко бачити зону лікування та вибрати оптимальний варіант хірургічного втручання. Завдяки знанням і досвіду наших лікарів, застосування якісних, сертифікованих препаратів процедура абсолютно безболісна і безпечна, триває не більше 20 хвилин.