Протезування зубів в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Вінір 16700 грн.
Металокерамічна коронка 4900 – 7600 грн.
Безметалева коронка 10250 – 13000 грн.
Цирконієва коронка 9500 – 13000 грн.

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Так, за відсутності 50 і більше відсотків коронкової частини зуба проводиться протезування. Естетичне протезування – це покращення теперішнього стану зубів, повернення жувальної ефективності, вдосконалення естетики посмішки.

Відсутність зуба або його частини – це не лише проблема зовнішнього вигляду, але й щоденна незручність і дискомфорт, які пов’язані з неможливістю нормально харчуватися. Саме тому протезування зубів (Черкаси) займає одне з перших місць в сучасній стоматології. За такими послугами звертаються і молоді люди, і пацієнти старшого віку. Всі хочуть мати гарну посмішку і відчувати задоволення і комфорт під час жування.

Сучасні технології дозволяють вирішити питання відсутності зуба або декількох зубів достатньо швидко, легко і безболісно. Протезування зубів в Черкасах в “Сучасній Сімейній Стоматології” здійснюється на найвищому рівні, з використанням найкращих світових технологій. У нас працюють досвідчені і уважні спеціалісти, які зроблять процес протезування комфортним, безболісним і максимально щадним для сусідніх зубів.

Види зубного протезування

В клініці після консультації лікар запропонує найкращий варіант саме для Вас. Це може бути: вінір (накладка з цільнопресованої кераміки або композиту), коронка або художня реставрація.

Вініри – це найтонші керамічні або композитні пластинки, які накладаються на зовнішній шар зубної емалі за її мінімальної обробки. Після фіксації на спеціальний матеріал, відбувається хімічна адгезія, і Ви отримуєте «нову емаль», яка матиме ідеальну форму і міцність.

Люмініри – практично не вимагають попередньої обробки зубів, мають підвищену міцність, не змінюються в кольорі під впливом барвників.

Показання до застосування вінірів або люмінірів – це відколи, нерівності емалі, плями, міжзубні проміжки, зміна кольору зуба, наявність старих пломб.

За допомогою естетичного протезування можна надати зубам правильну форму, покращити колір зубів, зробити Вашу посмішку чарівною.

Відновлення втрачених зубів

Для відновлення втрачених зубів ми використовуємо цільнокерамічні коронки, цирконієві і металокерамічні коронки.

Коронки повністю виконані з кераміки – це найбільш прогресивний і щадний метод відновлення зруйнованого зуба. Їхньою перевагою є міцність, естетика, мінімальна товщина, можливість залишити зуб «живим», за рахунок мінімальної обробки зубних тканин.

Також за відсутності одного або декількох зубів в «Сучасній Сімейній Стоматології» використовують мостовидний протез (при цьому опорні зуби, за можливості, залишають живими), для тимчасового протезування використовують знімні бюгельні протези або повні знімні протези.

Зубне протезування в сучасній стоматології може бути виконано за допомогою різноманітних методик, починаючи з традиційних знімних протезів, закінчуючи сучасним протезуванням на імплантатах. Після діагностики ми пропонуємо пацієнту індивідуальний план лікування, обговорюємо вартість, а він обирає для себе найкращий варіант.