Синус ліфтинг в Черкасах

ПОСЛУГА ВАРТІСТЬ
Синус ліфтинг Уточніть актуальну ціну у лікаря

*Остаточну вартість послуг оголошує лікар після огляду.

Для сучасної стоматології немає нічого неможливого. Навіть атрофія щелепної кістки не є перешкодою знайти привабливу посмішку. Операція синус ліфтинг (Черкаси) – це нарощування кістки верхньої щелепи. Призначається перед імплантацією. Недолік кісткової тканини, придатної для імплантації штифта, може виникнути внаслідок:

  • травматичного видалення зуба;
  • важких форм пародонтиту;
  • розробці тканини при тривалій відсутності зубів;
  • вроджених порушень.

Поява цієї методики відсунуло на другий план мости і знімні протези. І хоча для створення міцного підстави для імплантів потрібен час і терпіння, результат забезпечує людям повноцінну, комфортне життя.

Що ж таке синус ліфтинг зубів і які його види?

Це складне мікрохірургічне втручання, що вимагає віртуозної майстерності, яким досконало володіють доктора клініки “Сучасна сімейна стоматологія”. Проводиться на верхній щелепі, так як коріння зубів межують з багатокамерними повітряними порожнинами (гайморовими пазухами). Їх форма і обсяг у кожної людини індивідуальні. Для точної діагностики використовується 3D томографія. Якщо пазухи не великі, мають товсті стінки, процедура не проводиться. У разі великих, тонкостінних порожнин, якісно встановити імплант без зміцнення стінок неможливо. Він просто не втримається. Під час операції синус-ліфтинг хірург піднімає дно гайморової пазухи (синус) і вводить в простір, що утворився прискорює регенерацію тканини матеріал. Під його дією відновлюється висота і ширина щелепної кістки.

Розрізняють два види операцій: закритий і відкритий синус ліфтинг при імплантації зубів. Практика показує, що в закритому (вертикальному) методі потребує не велика кількість пацієнтів. Він менш травматичний, виконується через лунку майбутнього зуба. Але товщина альвеолярного відростка кістки у 50% пацієнтів становить менше 3 мм і вимагає проведення латерального (відкритого) синус ліфтингу. Для введення замінює природне кістка матеріалу робиться акуратний розріз ясна, свердлиться вікно, по закінченню отвір закривається розсмоктується бар’єрної мембраною.

Тривалість процедури 30-60 хвилин. Застосовувана в нашій клініці анестезія не допускає болю, суворе дотримання стерильності виключає ризик інфекцій та ускладнень. Тому після короткого реабілітаційного періоду можна вирушати до лікаря імплантолог.

Кілька рекомендацій для прискорення регенерації:

  • не вживати їжу протягом 2 годин;
  • прикладіть до щоки лід, він зніме набряклість;
  • щоб не викликати в гайморових пазухах перепаду тиску, не піддавайте себе надмірним фізичним навантаженням;
  • не вживайте алкоголь, гострі страви.